8 Pożyczki i programy dla kupujących pierwszy dom

8 Pożyczki i programy dla kupujących pierwszy dom
Category: Które Możesz
16.10.2020

Te pożyczki i programy dla kupujących dom po raz pierwszy mogą zapewnić ci mieszkanie z niższą – lub nawet żadną – zaliczką.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Kupno domu jest tak trudne, że powinno to uczynić z niego wydarzenie olimpijskie. To nie tylko papierkowa robota; to terminologia, opłaty i liczba zaangażowanych osób. To naturalne, że chcesz zgodzić się na wszystko, podpisać wszystko i przejść przez ten proces tak szybko, jak to tylko możliwe.

Chociaż może to uczynić cię medalistą w narciarstwie zjazdowym, nie przyniesie ci wielu punktów za styl w żmudnej walce o dobre samopoczucie finansowe.

Przewodnik NerdWallet po COVID-19

Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące kredytu hipotecznego, podróży, finansów i zachowania spokoju ducha.

Podsumowanie: pożyczki i programy dla kupujących pierwszy dom

Oto niektóre z najbardziej przydatnych pożyczek i programów dla kupujących dom po raz pierwszy, które możesz przeoczyć, jeśli przyspieszysz proces. Mogą dać ci duże oszczędności.

Pożyczka FHA: program pożyczek dla kupujących ze słabszym kredytem.

Pożyczka VA: brak pożyczek z zaliczką dla pożyczkobiorców z powiązaniami wojskowymi.

Pożyczka USDA: 100% finansowania nieruchomości wiejskich.

Fannie i Freddie: konwencjonalne pożyczki z zaledwie 3% spadkiem.

Stanowy program kupna domu po raz pierwszy: pomoc przeznaczona specjalnie dla mieszkańców.

Pożyczka na remont domu: Kup dom i przebuduj go za jedną pożyczkę.

Good Neighbor Next Door: Zniżki na ceny domów dla ratowników i nauczycieli.

Domy Dollar: domy przejęte przez rząd na sprzedaż.

Pożyczka FHA

Jest to program przeznaczony dla wielu Amerykanów, zwłaszcza nabywców domów po raz pierwszy i tych, którzy mają taką historię kredytową. powiedzmy chwiejny. Federal Housing Administration gwarantuje część kredytów mieszkaniowych FHA, co pozwala pożyczkodawcom na rozszerzenie ich standardów akceptacji. Dzięki wsparciu FHA pożyczkobiorcy mogą kwalifikować się do pożyczek nawet o 3,5%.

Pożyczki FHA mają wbudowany z góry i stały dodatkowy koszt: składki na ubezpieczenie kredytu hipotecznego. Chroni to udział pożyczkodawcy w pożyczce w przypadku niewywiązania się ze zobowiązań.

Pożyczka VA

Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych pomaga członkom serwisu, weteranom i małżonkom przy życiu w kupowaniu domów. Pożyczki VA są szczególnie hojne i często nie wymagają zaliczki ani ubezpieczenia hipoteki. Ale podobnie jak w przypadku wielu operacji wojskowych, tor zatwierdzenia jest zbudowany z myślą o dokładności, a nie szybkości.

Podczas gdy VA ma tylko kilka wymagań dotyczących takich rzeczy, jak zadłużenie i wystarczający dochód, pożyczkodawcy VA mogą dodawać własne „nakładki” lub dodatkowe wymagania.

Pożyczka USDA

Ten może cię zaskoczyć. Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych prowadzi program pomocy kupującym domy. I nie, nie musisz mieszkać na farmie. Program skierowany jest do obszarów wiejskich i umożliwia 100% finansowania poprzez oferowanie pożyczkodawcom gwarancji hipotecznych. Istnieją ograniczenia dochodów, które różnią się w zależności od regionu.

Fannie i Freddie

Brzmią jak klasyczne zespoły rockowe z lat 70., ale Fannie Mae i Freddie Mac to silniki stojące za maszyną do wypożyczania domu. Te firmy objęte sankcjami rządowymi współpracują z lokalnymi pożyczkodawcami hipotecznymi, oferując atrakcyjne opcje tradycyjnych pożyczek, takie jak 3% zaliczki.

Określić programy kupujących pierwszy dom

Oprócz tych programów krajowych wiele władz stanowych i lokalnych oferuje pomoc kupującym domy. Przejrzyj listę programów NerdWallet dla kupujących po raz pierwszy w domu, aby dowiedzieć się więcej.

Znajdź odpowiedniego pożyczkodawcę

Przygotowujesz się do zakupu domu? W ciągu kilku minut znajdziemy dla Ciebie wysoko ocenianego pożyczkodawcę.

Wpisz swój kod pocztowy, aby rozpocząć spersonalizowane dopasowanie pożyczkodawcy.

Programy pożyczek na remont domu

Oto kilka programów, które pozwalają kupić więcej domu za swoje pieniądze.

Program energooszczędnych kredytów hipotecznych zwiększa moc pożyczkową przy zakupie domu z ulepszeniami w zakresie oszczędzania energii lub modernizacji ekologicznych funkcji domu. Jeśli kwalifikujesz się do kredytu mieszkaniowego, możesz dodać świadczenie EEM do swojego zwykłego kredytu hipotecznego. Nie wymaga nowej wyceny ani nie wpływa na wysokość zaliczki. Program po prostu zapewnia pożyczkodawcy elastyczność w zakresie rozszerzania limitów pożyczek na poprawę efektywności energetycznej.

Istnieją również pożyczki FHA 203 (k) przeznaczone dla kupujących, którzy chcą zająć się naprawą cholewki. Ta specjalna pożyczka wspierana przez FHA uwzględnia wartość nieruchomości po ulepszeniach i umożliwia pożyczenie środków na ukończenie projektu w ramach głównej hipoteki.

Te programy pożyczkowe są przeznaczone dla kupujących, którzy chcą uporać się z utrwalaczem. ”

Pożyczka CHOICERenovation to konwencjonalny program pożyczkowy oferowany przez Freddie Mac, który umożliwia sfinansowanie zakupu domu oraz kosztów ulepszeń przy niewielkich zaliczkach.

HomeStyle od Fannie Mae to kolejna konwencjonalna opcja pożyczki na zakup i przebudowę projektów. Dla kupujących dom po raz pierwszy dostępna jest zaliczka w wysokości 3%.

»WIĘCEJ: Skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu hipotecznego, aby sprawdzić miesięczną spłatę kredytu hipotecznego.

Dobry sąsiad z sąsiedztwa

Inicjatywa ta początkowo nosiła nazwę Program Nauczyciela z sąsiedztwa, ale została rozszerzona o organy ścigania, strażaków i techników medycyny ratunkowej, stąd zgryźliwa nazwa „Dobry sąsiad”. Program sponsorowany przez HUD pozwala na 50% rabatów od ceny katalogowej mieszkań zlokalizowanych na obszarach rewitalizacji. Tak, pół ceny. Kto wiedział? Musisz tylko zobowiązać się do zamieszkania w nieruchomości przez co najmniej 36 miesięcy. Te domy są wymienione – tylko przez siedem dni – w witrynie sprzedaży Good Neighbor Next Door.

Domy Dollar

Brzmi to jak jedna z tych nocnych ofert telewizyjnych, ale HUD twierdzi, że oferuje domy o wartości 1 dolara, które FHA nabyła w drodze egzekucji. Nie trzeba dodawać, że jest to mała pula domów. Ostatecznie na stronie pojawiło się tylko kilka ofert. Co ciekawe, jeden dom, który sprawdziliśmy w kategorii Dollar Home, wydawał się być wyceniony za 17 900 $. Nie jesteśmy pewni, o co chodzi, ale kupuj uważnie.

Dotknięcie jednego z tych zasobów może pomóc w zakupie domu z niższą wpłatą, obniżeniu stopy procentowej lub nawet znalezieniu okazji w Twojej okolicy. Wtedy możesz mieć własną ceremonię otwarcia w swoim nowym domu.

Przewodnik dla kupujących po raz pierwszy w domu

Wybierz dostawcę

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni

Co dalej?

Zaoszczędź na zaliczkę

Poznaj wskazówki dla kupujących dom po raz pierwszy

Kupuj najlepszych pożyczkodawców dla kupujących dom po raz pierwszy

Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, dostawcę usług lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Oceniając oferty, zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy