Czym do diabła jest Bitcoin? Wyjaśniono

Category: Twoje Pieniądze
17.02.2021

Czym do diabła jest Bitcoin? Omów krótko, czym jest Bitcoin, trochę historii i co możesz z nim zrobić. Odwiedź witrynę pod adresem: thefutureiscryptocurrency.com Wyślij do nas e-mail:…

12 komentarzyJesteś niesamowity! Dziękuję. Czy możesz zrobić nowe filmy. Potrzebujemy twojej wiedzy teraz bardziej niż kiedykolwiek.

To właśnie robi z tobą chwast …

LMAO… .. tylko dlatego, że zmierzamy w kierunku waluty cyfrowej, nie oznacza, że ​​kryptowaluta w postaci Bitcoina lub jakiejkolwiek innej krypto „monet jest tym, czym będzie ta cyfrowa waluta! Są teraz nic warte tylko dlatego, że jeden… przypuszczalny jest limit liczby dostępnych bitcoinów …… i to wkrótce. Po drugie, są coś warte, ponieważ są powiązane z wartością w dolarach… innymi słowy… jeden bitcoin jest wart tyle dolarów. I trzy …… to dlatego, że ktoś „tak mówi Kim właściwie JEST ten ktoś?

Tak, zmierzamy w stronę waluty cyfrowej. Zmierzamy do waluty cyfrowej w postaci dolarów, jenów, rubli, juanów, marki niemieckiej, euro itp. Itd.

Oszukujesz siebie, jeśli myślisz, że jakiekolwiek przemieszczanie pieniędzy nie będzie obejmować rządów ani, co ważniejsze, banków.

Twoje wyjaśnienie dotyczące Bitcoin jest jego własnym „przykładem.

Bitcoin jest wyceniany w dolarach. Aby coś było cokolwiek warte, musi być przynajmniej przywiązane do czegoś namacalnego. Nigdy nie będzie swoim własnym bytem. Możesz argumentować, że to już jest …… Mówię ci, że zdecydowanie tak nie jest. To tak jakbyś go wydobywał i na razie możesz zdobyć za to pieniądze lub użyć go do zakupu, i tak długo, jak odbiorca akceptuje Bitcoiny, ale… .. nadal jest on powiązany z fizyczną kwotą w dolarach gdzieś jakoś. Jeśli żadne fizyczne pieniądze nigdy nie były wymieniane w ramach transakcji Bitcoin, to z całą pewnością było to wszystko pomiędzy użytkownikami Bitcoin od początku do końca i wszyscy liczą na to, że są one rzeczywiście warte tej kwoty w dolarach, jak powinny. Zabawnie będzie oglądać SHTF, gdy się zawali,i każdy, kto dokonywał transakcji wyłącznie w Bitcoinie, musi znaleźć rzeczywiste pieniądze na zapłacenie za to, co kupił… .. na przykład dom… lub samochód… itd., itd. Ktoś w końcu będzie chciał ich prawdziwych pieniędzy.

Nie ma wątpliwości, że zmierzamy w stronę pieniądza cyfrowego. Bez gówna Sherlock. Ale Bitcoin, ani żadne inne „wymyślone monety, nigdy nie będą cyfrowym pieniądzem. Bitcoin i wszystkie inne nigdy nie będą niczym innym niż czymś, co można kupić za prawdziwe pieniądze, a następnie użyj tego do kupowania innych rzeczy, gdy już zapłacisz za Bitcoin. To naprawdę nic więcej niż PayPal maniaka techno.

I cała ta „zdecentralizowana rzecz będzie również własnym upadkiem, ponieważ ma jakąkolwiek wartość tylko teraz, ponieważ…. Ktoś mówi, że ma… .. znowu… .. kim jest ten ktoś? Nie jest powiązany z niczym namacalnym. Cóż…. Na razie jest „przywiązany do dolara…… ale… to tylko fanatyczny człowiek… .. To jak Dungeons and Dragons. Nie, stary! Poważnie! Wyrzuciłeś 26! Ale wyrzuciłem tylko 3. NIE! Koleś! Wyrzuciłeś 26!

Można tam usiąść i „powiedzieć, że to może być warte 10, 20… nawet 100 tysięcy dolarów. Ale… .. jest… .. dopóki nie jest. Jak tylko banki powiedzą… nie… nie mamy do czynienia z tym głupim nonsensem …… to wszystko. I to będzie wszystko… to proste. Ponieważ znowu …… to nie jest namacalne. Dlaczego mam zapłacić 100 000 dolarów za jednego bitcoina, skoro mogę po prostu wydać 100 000 rzeczywistych dolarów i nie muszę się martwić, czy moja transakcja zostanie w przyszłości uznana?

Zobacz… przynajmniej w bankach… Twoje pieniądze są gwarantowane. Oczywiście, wartość twojego dolara może rosnąć i spadać. Ale… ..jeśli wypiszesz czek kasjerski na 100 000 dolarów, po zrealizowaniu tego czeku lub zdeponowaniu go przez odbiorcę …… to wszystko! Twoja odpowiedzialność za tę transakcję została WYKONANA. Teraz odpowiedzialność za to ponosi bank. Co się dzieje, gdy Bitcoin się zawiesza, a wszyscy odbiorcy, którzy go zaakceptowali, chcą ich rzeczywistych pieniędzy? Na koniec trzeba zapłacić rzeczywiste pieniądze. Tak to działa i nie będzie działać w żaden inny sposób …… nigdy.

I… Swoją drogą…… powodzenia z Bitcoinem lub jakimikolwiek cyfrowymi pieniędzmi, kiedy siatka spada.

Czy to jest legalne? Czy mogę po prostu pobrać aplikację na swój telefon i używać bitcoina do codziennych rzeczy? Byłby to świetny sposób dla kogoś w liceum, aby po prostu zdobyć dodatkowe pieniądze na cokolwiek.

Nadal nie rozumiem.? Czy możesz więc spieniężyć go na prawdziwe dolary, gdy będziesz z niego zadowolony? Albo co

Nie wyjaśniłeś niczego pieprzonego kretyna

Fajnie aktywuj znak wodny systemu Windows, który tam się dzieje

To wyjaśnienie jest CAŁKOWICIE BEZ UŻYCIA! Wciąż nie mam pojęcia, czym jest bitcoin, kto go kontroluje, ile go jest, kto może zarobić więcej bitcoinów i jak itp. Tec

Cholernie głupi POMYSŁ. Będę trzymał się mojej gotówki… gdzie właściwie to widzę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy