Dlaczego twój stadion jest do bani: Citizens Bank Park

Category: Każdym Razem
17.02.2021

To cotygodniowy artykuł, w którym ja (i być może wy również, czytelnicy) szczegółowo opisuję różne powody, dla których nienawidzą waszego boiska. W tym tygodniu: Citizens Bank Park Philadelphia Phillies.

Edgy: Citizens Bank Park został otwarty w 2004 roku, kiedy to naszym budowniczym stadionów wyraźnie zabrakło pomysłów. Z wyjątkiem jednego, mrugającego neonu Dzwonu Wolności po prawej, nie ma nic, co odróżniałoby to miejsce od czegoś, co mogło się wydarzyć, powiedzmy, Charlotte. Jest jednak wiele wymyślonych osobowości. Usytuowany w grupie parkingów w przemysłowej południowej Filadelfii, CBP udaje, że jest starym boiskiem piłkarskim wciśniętym na mały parking w centrum miasta. Ściany zewnętrzne pola zygzakują i zaginają się po prostu dlatego, że kiedyś mury zewnętrzne były zygzakiem i zagięciem – nieważne, że tak było, ponieważ miejsce tego wymagało, tak jak na Fenway. Obecnie asymetryczne pola nie służą żadnemu innemu celowi, jak tylko zasygnalizowanie dziwactwa, którego tak naprawdę nie posiadają. To zgrane dżinsy w stylu stadionowym.

Teraz możesz wiarygodnie bronić praktyki w innym miejscu, ponieważ zabawne jest obserwowanie, jak zawodnicy z pola biegają po stromym pościgu za każdym razem, gdy ktoś posyła piłkę alejkami. Jednak w Citizens Bank Park wydaje się to podwójnie złe. To Filadelfia, amerykańska położna otwartej siatki, miasto, które ceniło, a nawet fetyszyzowało, racjonalny projekt i geometryczną precyzję. Filadelfia była Nowym Światem. Boston, z cygańskimi zagłębieniami i zakrętami ulic, był zdecydowanie Starym Światem; liryczna opaska, która wyrosła z bagien, w naturalny sposób odziedziczyła pompatyczny kaprys miasta. Nie było to nad czym tęsknić. Amerykanie spędzili XX wiek, gorączkowo pracując, aby uciec z tak ciasnych warunków, tylko po to, aby zobaczyć swoje stadiony baseballowe u zarania następnego wieku,oddaj hołd tym niekochanym dawnym czasach w spazmie bezmyślnej i dochodowej nostalgii.

Alley ups: generalnie nie wchodzę w histerię korporacyjną związaną z prawami do nazewnictwa, głównie dlatego, że duża część oburzenia opiera się na złudzeniu, że baseball był kiedyś czymś bardziej szlachetnym niż zarabianie pieniędzy, a tak nie było. Ale Phillies mogli i powinni byli zrobić to lepiej ze swoim nowym stadionem. Stadion Richiego Ashburna byłby miły. A może przynajmniej Richie Ashburn Field w Citizens Bank Park? Ashburn był graczem, którego nasi nadawcy telewizyjni desperacko chcą, aby był David Eckstein. Był środkowym, uderzającym singlem, który chodził tonę i bawił się takim silnikiem, że Ted Williams nadał mu przydomek „Put Put. Był wszystkim, czego chciałbyś od piłkarza. Był Pete Rose bez socjopatii i wyścigowej formy. Dżentelmen uczciwy wobec Boga. Bill James opowiada wspaniałą historię Richiego Ashburna:

Pewnego razu Ashburn uderzył w podjazd na trybunach, uderzając młodą kobietę w bok twarzy i pozbawiając ją przytomności. Stadion sapnął. Ashburn wyszła z pudełka i patrzyła z niepokojem, jak lekarze pędzą do niej. Po kilku minutach kobieta ożyła, pojawiły się nosze i wznowiono grę. A Ashburn uderzył kolejny faul podczas jazdy liniowej i ponownie uderzył biedną kobietę, gdy została wyniesiona ze stadionu.

Ashburn odwiedziła kobietę w szpitalu po meczu, zaprosiła ją na spotkanie z graczami, zaprzyjaźniła się z nią i jej rodziną oraz korespondował z kobietą do końca życia.

Stał się ukochanym nadawcą i niedługo po jego śmierci, w 1997 roku, wielu fanów poprosiło Phillies, aby nazwali swój drogi nowy stadion baseballowy Ashburn. Prośba została oczywiście odrzucona. Boisko zostało otwarte w 2004 roku, a przede wszystkim ludzie chwalili chodnik na boisku, jeden z tych nowomodnych zagród stadionowych, gdzie zespoły bardzo się starają sprzedać ci rzeczy, których nie chcesz, i gdzie ludzie, którzy chodzą na mecze baseballowe, robią wszystko, tylko oglądają baseball gry mogą minąć całe popołudnie. To było wszystko, czego nienawidzisz we współczesnym baseballu. To nazwali Ashburn Alley.

Widok z trybun (wszystko sic 'd):

Kiedy zobaczyłem, że przyjmujesz zgłoszenia do Citizens Bank Park , pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było to, że otrzymywałbyś wszystkie te odpowiedzi, które brzmiały: „Hej, mimo że Phillies przenieśli się z craphole / dump / octorad / shitbox, który był weterynarzem, do nowego miłego / rodzinnego / retro / korporacja Citizens Bank Park fani wciąż są totalnymi mutantami. To nie może być dalsze od prawdy. Ludzie, którzy mówią, że tak naprawdę nigdy nie siedzieli na poziomie 700. I tak, w Citizens Bank Park można zobaczyć okropne pokazy pijanych mięsaków. Nie porównuje się to z tym, co działo się na poziomie 700 w Vet. Citizens Bank Park nie miał jeszcze bójki na trybunach tak dużej, że gracze i sędziowie przestali robić to, co robili, aby to obejrzeć. Nie ma części CBP, która porównywalna jest z sekcjami 745 i 746 weterynarza i nikt nie sika do śmietników w Citizens Bank Park.

Problem z Citizens Bank Park polega na tym, że przyciąga on 30 000 osób więcej na grę i ma 20 000 mniej niż weterynarz. Wygląda więc na to, że jest więcej pijaków i sprawy wymykają się spod kontroli. Nie chodzi o to, że jest więcej pijaków. Problem w tym, że jest więcej trzeźwych ludzi, którzy dokumentują to, co się dzieje. Citizens Bank Park stał się świetnym miejscem dla studentów i wściekłych białych dzieciaków. Weterynarz to miejsce dla osób, które na środowe popołudnie rozważały paczkę hot dogów i plastikową butelkę wódki.

Przez pierwsze 2-3 lata Citizens Bank Park, Phillies mieli „College Nights. Uczniowie dostali zniżkę na bilety, darmową koszulkę / czapkę i jakąś zniżkę na jedzenie. Byłem w college’u w maju 2006 roku i siedziałem na drugim poziomie boiska. W pewnym momencie w późnych rundach gry, pijane dzieciaki z drugiego i trzeciego poziomu wymyśliły grę, w której ktoś na trzecim poziomie rzucałby kawałkiem pizzy jak frisbee, podczas gdy ktoś na drugim poziomie próbował go złapać. . Chociaż duży procent plasterków znalazł się na pierwszym poziomie lub na polu, zdarzyło się kilka niesamowitych połowów.

Moje ulubione wspomnienie z weterynarza miało miejsce w późnych latach 90-tych. A Phillies grali na Expos w dzień powszedni, na całym stadionie było co najwyżej 13 000 ludzi, a stadion miał 65 000. Mój przyjaciel i ja siedzimy w sekcji 752 i nie ma nikogo w 4 sekcjach od nas. A my pijemy Hi-C z wlaną do niego wódką. Może około 3. lub 4. zmiany podchodzi do nas ochroniarz. I zaczyna z nami rozmawiać o tym, jak poznał Vlada Guerrero wcześniej tego dnia i miał ręce jak robotnik budowlany. Tak, był taki silny. Więc po około 10 minutach rozmowy z nami patrzy na nas i mówi: „Siedzicie tutaj w dzień powszedni, oglądając mecze Phillies i Expos, nikt nie siedzi w promieniu 4 sekcji od was. Mam nadzieję, że macie trochę alkohol zmieszany z tym Hi-C, którego pijesz .

Moim drugim ulubionym wspomnieniem weterynarza było siedzenie na poziomie 500 na boisku w 1992 roku i rzucanie kośćmi z moich skrzydełek kurczaka w Andy van Slyke podczas meczu z Piratami. Kto by wtedy wiedział, że będzie to ostatni zwycięski sezon Piratów? ( Mike )

Niedawna historia z 4 lipca tego roku, spotkała się na phils.

Będąc fanem mets, spodziewałem się, że weekendowy serial w philly będzie nieprzyjemnym doświadczeniem, ale „strach o moje życie nie był dokładnie tym, czego szukałem. Kiedy szliśmy na stadion, mężczyzna o wiele starszy niż moje 26 lat krzyknął na nas i zaprosił nas do wypicia jego spermy. To, co najbardziej mnie uderzyło w tym i wielu wstrętnych fanów, to fakt, że to są dorośli mężczyźni, a nie prostackie nastolatki. Z tymi ludźmi jest coś naprawdę nie tak. Jednak to była tylko rozgrzewka do naszego wyjścia ze stadionu, gdzie młodszy facet podążał za nami przez wolno poruszający się tłum na górnym pokładzie, schodami ruchomymi i na zewnątrz stadionu, krzycząc na mnie przez cały czas: „Zdobądź nową koszulę, Pedro [ Martinez] „Ten facet oznajmił, że odprowadzi nas do naszego samochodu. W tym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że przekroczyliśmy granicę od typowego philly fan do psychotycznego orzecha.Na szczęście udało nam się go zgubić w tłumie. Gratulacje, Philly, z łatwością zyskujesz tytuł białej śmieciowej stolicy Stanów Zjednoczonych. (Daniel B. )

W zasadzie nie mam nic złego do powiedzenia na temat CBP. W domu nie ma złego miejsca, piwa nie są takie drogie (WSJ mnie w tym wspiera), a produkt był doskonały (poszedłem zobaczyć, jak WFC wygrywa 11 meczów z rzędu w CBP, dopóki nie poszedłem do seria Red Sox tego lata). Nie mogę sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek kiedykolwiek miał tam zły czas, z wyjątkiem jednej osoby. Ta osoba to Jeff Francoeur. Siedziałem na drugim pokładzie prawego pola kilka lat temu na mecz Philsa-Bravesa i za każdym razem, gdy biedny Jeff wychodził na lewe pole, lewe trybuny zaczęły skandować: „SUCUJESZ PENISA! KLAP KLAP KLAP KLAP. To zrobiło moją noc. Jestem prawie pewien, że z subskrypcją Valtrex przeszedł 0-4. ( Jim )

Byłem na meczu Phillies w 2007 roku ; Mój przyjaciel załatwił mi kilka fajnych biletów okresowych na trzecią linię bazową. Nie pytałem, jak je zdobył, bo nie jestem dupkiem.

Jak się okazało, nigdy wcześniej tam nie był, więc było to coś nowego dla nas obojga. Dotarliśmy tam trochę za wcześnie, tuż przed trzecim wyciągiem. Rozejrzeliśmy się i NIE MA TABLICY WYNIKÓW. Akcja na tablicy była po prawej stronie, ale nie było przed nami tablicy wyników, w przeciwieństwie do wszystkich innych boisk w USA. Rozejrzeliśmy się, a tablica wyników to jakiś mały kawałek gówna nad lewym polem i musieliśmy skręcić głowy FUCKING 120 STOPNI. Uwierz mi, to miejsce jest spieprzone, ponieważ za każdym razem, gdy siedzisz na trzeciej linii bazowej i chcesz wiedzieć, ile wynosi liczba, musisz tak mocno skręcić kark. Przed czwartą rundą miałem poważne bóle górnej części rdzenia kręgowego. A jakby tego było mało, piwo smakowało jak osioł. A więc proszę. ( JR )

Ważne jest, aby najpierw zauważyć, że jestem posiadaczem biletu na 14 gier i byłem przez ostatnie 5 lat – w zasadzie kiedy w końcu mogłem sobie na to pozwolić. Jestem jedną z tych osób, które usłyszysz narzekania na pussusowanie stadionu, sprowadzając jego dziecko i żonę – uważam to za indoktrynację i konieczność, ponieważ nie zostajesz fanem Phillies z wyboru. Ale błądzę.

To gra 5, część 2, World Series (jeśli rozumiesz, dlaczego twój commishoner jest do bani bud selig edition nazywam dibs) i dowiedziałem się, że plan parkowania w absurdalnym morzu parkowania w południowej Filadelfii poszedł do dupy, doświadczając w poprzednich grach. Partie są zamykane, zanim się zapełnią, nikt nie wie, dokąd się udać, epickie czekanie itp.

W rezultacie mój tata i ja lądujemy na przyjaznym parkingu przy tylnej klapie tuż obok Linc. Wchodzimy do gry i wygrywamy chwałę Glories. Podskakujemy jak małe dziewczynki i wiwatujemy, aż znikną nasze głosy.

Wciąż z niedowierzaniem wracamy do samochodu. Kiedy się zbliżamy, ziemia za nim lśni. Na początku przypisałem to absurdowi wygrywających phils. Podchodzimy bliżej i zauważam, że szyba tylnej klapy zniknęła w 100%. Żegnaj, zawroty głowy.

Patrzę w tył i widzę butelkę szampana Corbett lub to, co z niej zostało. Żaden z policjantów w pobliżu niczego nie widział ani nie miał swoich raportów, więc moje ubezpieczenie musi po prostu uwierzyć mi na słowo. Aha i dobra część – czy wspomniałem, że to samochód służbowy? A ja pracuję z fanami Mets / Yankees?

Nie ma to jak wygrać światową serię f’ing i przejmować się fanami spotkań o tym, jak mój własny gatunek rozbił mi okno, kosztował mnie kilkaset dolarów i ciskał granatami ręcznymi w Świętego Mikołaja.

Ps- facet, który ma bilety okresowe i siedzi obok nas, był zwykle, co zrozumiałe, podekscytowany wielką wygraną i przytulił swoją kobietę i skakał w górę iw dół. Widząc jej łzy, zakłada, że ​​nie jest szczęśliwa i woła: „Wiem! Czy to nie wspaniałe?. Kiedy już puścił, upadła na swoje miejsce, wciąż płacząc. Tak, złamał jej żebra. Ten pRt był niesamowity.

Wysłane z mojego iPhone’a ( Peter S. )

Na początku tego roku razem z trzema kumplami udaliśmy się do banku i złapaliśmy 4 bilety tylko za miejsce stojące. Jeśli dotrzesz do parku odpowiednio wcześnie, możesz zaparkować na stojącym słupku za płytą główną tuż nad dolną częścią siedzeń. To całkiem niezła oferta, biorąc pod uwagę, że ludzie siedzący 4 cale przed tobą zapłacili 70 $ za swoje bilety, a bilety za miejsce stojące kosztują tylko 18 $. (Wcześniej kosztowały 12 $, ale kiedy Twoja drużyna wygrywa World Series, można mieć zysk).

Około 45 minut przed meczem rząd bezpośrednio przed nami zapełnia się różnymi uczniami z college’u i jedną lub dwiema kobietami w średnim wieku, wszystkie ubrane w te same kiepskie, domowe, nabazgrane koszulki. Kiedy usiłowałem dowiedzieć się, na jakiej wycieczce sponsorowanej przez firmę „PHILLIES GAME 2009 byli, cały rząd wstaje i zaczyna skandować „PURDY PURDY PURDY. Jedna szczególnie okropna piwna dziwka trzymała tabliczkę z napisem „ Pierwszy wyciąg Purdy’ego ”, więc powstrzymaliśmy się od osądzania grupy, obawiając się, że możemy po pijaku kpić z grupy, by wesprzeć 6-latka z toczniem lub 23-latka. stary, któremu rozwalono orzechy w Iraku.

Jak się okazało, Purdy był pozornie zdrowym czterdziestokilkuletnim mężczyzną, który wyrzucił pierwszy wyciąg tylko dlatego, że jego firma robi kije, na które wpadają corndogs w parku czy coś w tym stylu. Niestety, grupa Purdy zdecydowała, że ​​jakiś przypadkowy dupek wyrzucający jeden z OSIEM „pierwszych wyciągów rzuconych tego dnia jest wart skandowania jego imienia dla CAŁEJ GRY.

Około czwartej zmiany wszyscy w sekcji i stojąc wokół nas wypełnili się śpiewem grupy PURDY po tym, jak Carlos Ruiz wykonał celowy spacer. W tym miejscu wspomniana wyżej piwna dziwka trochę zbyt długo machała swoim znakiem między rundami, co skłoniło woźnego do poproszenia jej o zajęcie miejsca, co spowodowało, że równie pijany koleś kilka rzędów przed nami zaczął krzyczeć na dziwkę piwną , co spowodowało, że piwna dziwka zaczęła uderzać równie pijanego gościa z napisem Purdy.

Biorąc pod uwagę, że wszystkie rundy w grze padły na dole pierwszego miejsca, przynajmniej zapewniło to jakąś rozrywkę przez pozostałe 8 rund gry i za każdym razem, gdy czterdziestokilkuletni mężczyzna może mieć jeden z najlepszych dni w swoim życiu zrujnowany przez przyjaciół jego syna, brata, dziewczyny, przyjaciela, to wspaniały dzień w parku. ( Kyle G. )

Umieściłem swoje nazwisko na zeszłorocznym losowaniu biletów do play-off dla Phillies, myśląc: „Mets nie może zniszczyć przewagi w lidze dwa lata z rzędu, prawda?

Wiesz, jak to się skończyło i kupiłem dwa bilety na mecz 2: Brett Myers vs. CC Sabathia. Poszedłem z moim kumplem Billem. Obaj byliśmy fanami Hindusów i wiedzieliśmy, że z pitchingiem CC zmieni się to w trening odbijania dla Phils.

Spiker PA powiedział: „Zamierzamy pojawić się w ogólnokrajowej telewizji i wszyscy musieliśmy pokazać światu jacy są fani Filadephii. Czekałem, aż ktoś uderzy pięścią, ale 45 000 fanów machało ręcznikami i krzyczało.

A potem ogłoszono początkowe składy i wszyscy oglądający mecz naprawdę zasmakowali fanów Filadelfii. „Po pierwsze, dla odwiedzających Milwaukee Brewers. To jedyna część, jaką usłyszałem. Fani natychmiast zaczęli wygwizdywać, zasługując na reputację Filadelfii.

Za nami siedział facet w koszuli, który powiedział: „Nie jestem szalony, pochodzę z Filadelfii. Kiedy Sabathia została ogłoszona jako miotacz startowy, tłum zaczął krzyczeć „CC jest do bani! CC jest do bani! CC jest do bani!

Gra się rozpoczęła i inny facet siedzący za mną zaczął krzyczeć, że Phillies nie otrzymują żadnych ataków. To znaczy, jest wściekły, pierdolony sędziów w górę iw dół.

Nasze siedzenia są na górnym poziomie za prawym słupkiem faul.

Facet wciąż krzyczy. W końcu facet obok niego mówi: „Jesteś 400 stóp dalej. Sędzia widzi lepiej niż ty. Zamknij się, kurwa, tato. ( Vince G. )

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy