Haft diamentowy jak wykonać?

Inny rodzaj malowania obrazów

Wiele osób mówi, że bardzo chciałoby malować. Wówczas ozdobiłoby swój dom własnymi, oprawionymi już obrazami. Niestety z malowaniem jest tak, że aby być w tym dobrym trzeba mieć do tego talent – bo każdy nauczy się malować, ale nie każdy będzie w tym dobry.

Ci, którym brakuje talentu, ale mają cierpliwość, mają jeszcze rozwiązanie – otóż jest to haft diamentowy. Płótno, na którym jest już odbity rysunek, należy podzielić na kwadraty, a każdemu z kwadratów dobrać odpowiedni kolor. Zasada jest taka, że im mniejsze są te kwadraty i im większa gama kolorystyczna, tym obraz staje się bardziej wyrazisty.

Haft diamentowy nie jest trudny i można się go nauczyć samemu – choćby z internetu – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Haft diamentowy jak wykonać? Z pewnością znajdzie się wiele stron wyjaśniających, jak należy go robić.

Tym rodzajem haftu można dekorować ubrania, tworzyć unikalne wzory na poduszkach i oczywiście też stwarzać obrazy. Piękny obraz lub ciekawie wyhaftowana poduszka nie tylko ozdobi dom, ale będzie także pożądanym prezentem dla bliskich. Takie rękodzieło można również sprzedawać – w końcu rzeczy unikalne, robione ręcznie, „z duszą” zawsze znajdą zbyt.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Jak wygląda egzamin na kartę rowerową? Zdobycie karty rowerowej to często jedno z pierwszych uprawnień w naszym życiu. Rowerem uczymy się jeździć już w maleńkości, jednak dopiero egzamin na kartę rowerową weryfikuje w pełni nasze umiejętności jazdy. Jak wygląda egzamin na kartę rowerową? Odpowiadamy poniżej Aby podejść do egzaminu na kartę rewolwerową, konieczne jest ukończenie…

    Read more
  • Wycieczki fakultatywne – dlaczego warto? Jeśli wyjeżdżamy na wakacje, to wówczas warto zainteresować się tym, jakie wycieczki fakultatywne są w danym miejscu dostępne. Dzięki skorzystaniu z nich każdy turysta zyskuje niepowtarzalną okazję zwiedzenia nieznanych wcześniej ukrytych zakątków. Oferta jest tu bardzo szeroka, a przykładem niech będzie tu, chociażby słynna Teneryfa wycieczki fakultatywne mogą obejmować tam…

    Read more

Archiwa

Kategorie