Haft diamentowy jak wykonać?

Inny rodzaj malowania obrazów

Wiele osób mówi, że bardzo chciałoby malować. Wówczas ozdobiłoby swój dom własnymi, oprawionymi już obrazami. Niestety z malowaniem jest tak, że aby być w tym dobrym trzeba mieć do tego talent – bo każdy nauczy się malować, ale nie każdy będzie w tym dobry.

Ci, którym brakuje talentu, ale mają cierpliwość, mają jeszcze rozwiązanie – otóż jest to haft diamentowy. Płótno, na którym jest już odbity rysunek, należy podzielić na kwadraty, a każdemu z kwadratów dobrać odpowiedni kolor. Zasada jest taka, że im mniejsze są te kwadraty i im większa gama kolorystyczna, tym obraz staje się bardziej wyrazisty.

Haft diamentowy nie jest trudny i można się go nauczyć samemu – choćby z internetu – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Haft diamentowy jak wykonać? Z pewnością znajdzie się wiele stron wyjaśniających, jak należy go robić.

Tym rodzajem haftu można dekorować ubrania, tworzyć unikalne wzory na poduszkach i oczywiście też stwarzać obrazy. Piękny obraz lub ciekawie wyhaftowana poduszka nie tylko ozdobi dom, ale będzie także pożądanym prezentem dla bliskich. Takie rękodzieło można również sprzedawać – w końcu rzeczy unikalne, robione ręcznie, „z duszą” zawsze znajdą zbyt.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Kosze prezentowe na każdą okazję Pomysł na prezent nie zawsze pojawia się w odpowiednim czasie. Dlatego też w niektórych przypadkach warto jest postawić na klasyczne rozwiązania. Najlepszym sposobem na prezent, który zawsze przypadnie do gustu, są czekoladki i trunki. Jeszcze lepszym pomysłem jest połączenie obu tych opcji w jedną całość jaką są kosze prezentowe z…

    Read more
  • Sesja zdjęciowa Poznań Sesja zdjęciowa Poznań to propozycja dla każdego, kto chciałby spędzić wspaniały czas ze swoimi bliskimi osobami, który zostanie uwiecznione na zdjęciach. Kiedy warto zapisać się na sesję zdjęciową? Na przykład przed ślubem. Jest to tak zwana sesja narzeczeńska, która jest naprawdę doskonałą pamiątką dla każdego, kto planuję wstąpić w związek małżeński. Kolejny…

    Read more

Archiwa

Kategorie