Najlepsze Altcoiny do zainwestowania w 2020 roku

Category: Decyzje Finansowe
17.02.2021

Nadszedł rok 2020 🙂

Nowy rok powinieneś zacząć z nowym entuzjazmem i strategiami inwestycyjnymi. Dobra strategia inwestycyjna zmieni Twoje nadchodzące lata i zapewni Ci dobry plan emerytalny.

Większość z nas uważa, że ​​powinniśmy wcześniej zainwestować w Bitcoin i będziemy już na emeryturze, ale to nie czas, aby tego żałować. Ten nowy rok nadejdzie z nowymi możliwościami, po prostu musimy być odważni, aby je wykorzystać.

Jaki jest następny Bitcoin? Jaki jest następny Ethereum?

To najczęściej zadawane przez ludzi pytanie. Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: nie ma następnego Bitcoina ani Ethereum. Bitcoin jest nazywany aktywem dekady i podąża śladami bitcoina. Bardzo łatwo jest teraz zobaczyć, ile ktoś zarobił na zainwestowaniu w Bitcoin na jego początku. W tamtym czasie nikt nie wie, że Bitcoin dotknie kiedyś 20000 $, a jednak to zrobił. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​nie ma nikogo, kto kupiłby Bitcoin za 0,01 USD i byłby w stanie utrzymać go do 20000 USD. Bitcoin zwraca ponad 9,00 000% z inwestycji.

Główne pytanie brzmi: jak znaleźć kolejną wielką szansę, taką jak Bitcoin i Ethereum? Jesteś zdumiony, wiedząc, że w szczytowym okresie 2017 r. Bitcoin nie był tym, który zapewnia maksymalny zwrot z zysku. Istnieje kilka altcoinów o niskiej i średniej kapitalizacji, które dają więcej niż 100-krotny zwrot w okresie byka 2017 r. W tym poście omówimy kilka dużych projektów, które w 2020 r. Osiągną lepsze wyniki niż Bitcoin i inne główne kryptowaluty.

Zespół Bitcoinik wziął wiele czynników, aby określić najlepsze altcoiny, które mogą doświadczyć boomu cenowego w 2020 roku. Ten post ma na celu edukację, a zespół Bitcoinik nie ponosi odpowiedzialności za żadne zyski lub straty, które osiągnąłeś. Przy wyborze altcoinów na rok 2020 wzięliśmy pod uwagę następujące kwestie: płynność, przypadki użycia i akceptacja, kapitalizacja rynkowa, wydajność zespołu i społeczność.

Przypadki użycia i akceptacjaPrzed zainwestowaniem w jakikolwiek altcoin ważne jest, aby znać wszystkie przypadki użycia kryptowaluty. Zawsze śledź, gdzie możesz wydać swoje monety. Niektóre kryptowaluty są budowane do innych celów niż metoda płatności, co oznacza, że ​​kryptowaluta jest nadal tego warta, jeśli nie jest akceptowana przez duże sklepy i strony internetowe. Bitcoin i niektóre z innych głównych kryptowalut są powszechnie akceptowane, a niektóre nie.

Płynność i kapitalizacja rynkowaJest to jeden z głównych czynników przed wyborem jakiegokolwiek altcoina do inwestycji. Płynność rynku to całkowita liczba kupna i sprzedaży. Im wyższa płynność, tym łatwiej kupować i sprzedawać przy bardzo mniejszej różnicy cen. Wysoki wolumen obrotu oznacza również, że więcej osób jest zainteresowanych kryptowalutą. Inwestorzy powinni również sprawdzić liczbę giełd kryptowalut, na których wymieniony jest token / moneta. Im więcej jest notowanych giełd, tym większa szansa na uzyskanie wysokiego wolumenu obrotu i zainteresowania inwestorów.

Kapitalizacja rynkowa jest równa cenie pomnożonej przez podaż w obiegu. Monety o dużej kapitalizacji rynkowej są trudne do manipulowania (pompowanie i zrzucanie) i zmniejszają ryzyko, podczas gdy monety o niskiej kapitalizacji rynkowej są bardzo zmienne, a osoba lub grupa może bardzo łatwo manipulować ceną.

Zespół i społecznośćInwestorzy powinni sprawdzić zespół projektu, który zamierzają kupić. Inwestorzy mogą dołączyć do kanałów społecznościowych i zobaczyć, jak pomocni i aktywni są administratorzy. Możesz zadać jak najwięcej pytań dotyczących projektu i zobaczyć, czy administratorzy są w stanie udzielić wyjaśnień. Inwestorzy powinni również sprawdzić pochodzenie i osiągnięcia członków zespołu.

Społeczność kryptowaluty jest bardzo ważna dla jej świetlanej przyszłości. Jeśli kryptowaluta ma dużą społeczność, oznacza to, że ludzie inwestują w tę kryptowalutę i jest więcej ust do promocji. Społeczność może wpłynąć na nowych inwestorów, aby zainwestowali w kryptowalutę, co spowoduje wzrost ceny.

W tym poście omówimy trzy rodzaje altcoinów: monety o dużej kapitalizacji rynkowej, monety o średniej kapitalizacji rynkowej i monety o niskiej kapitalizacji rynkowej.

Altcoiny o dużej kapitalizacji rynkowej do zainwestowania w 2020 r

Jak omówiliśmy powyżej, kapitalizacja rynkowa altcoina jest bardzo ważna. Inwestorzy muszą mieć w swoim portfelu altcoiny o dużej kapitalizacji rynkowej. Altcoin o dużej kapitalizacji rynkowej zapewnia stabilność i jest bardziej obiecujący niż inne altcoiny. Wybraliśmy kilka altcoinów o dużej kapitalizacji rynkowej i większość z was jest świadoma tych monet. Altcoiny o dużej kapitalizacji rynkowej nie dają 100-krotnych zwrotów, ale mają również minimalne ryzyko inwestycyjne. Przyjrzyjmy się monetom o dużej kapitalizacji rynkowej, które przyniosą dobre zyski w dłuższej perspektywie.

Ethereum (ETH)Projekt Ethereum został wprowadzony w 2013 roku przez Vitalika Buterina. Ethereum zawiera inteligentne kontrakty, a dapps można zbudować na blockchainie ETH, co przyniesie nową rewolucję w branży kryptograficznej. Ethereum jest znane jako Blockchain 2.0. Zespół stojący za Ethereum jest bardzo aktywny i ma dobrze wykwalifikowanych i profesjonalnych programistów. Zespół i programiści zawsze pracują nad ulepszeniem i skalowalnością sieci ETH.

Ethereum coin pracuje obecnie nad Proof-of-Work (PoW), ale w 2020 roku sieć zostanie zamieniona na Proof-of-Stake (PoS), która jest bardziej skalowalna i energooszczędna. ETH 2.0 to główna aktualizacja sieci Ethereum w 2020 roku. Ethereum jest szeroko znane i akceptowane na wielu stronach internetowych. Moneta Ethereum ma prawie taką samą reputację w świecie kryptowalut, jak Bitcoin. Bitcoin jest znany jako król i ojciec kryptowaluty, podczas gdy Ethereum jest znany jako ojciec inteligentnych kontraktów.

Plusy
 • ETH 2.0 zostanie uruchomiony w 2020 roku
 • Maksymalna liczba programistów i współpracowników (z wyjątkiem Bitcoin)Platforma numer 1 DappDostępne na prawie wszystkich giełdachSilna społeczność Cons
 • Altcoiny Eth Killer, które są szybkie i skalowalne
 • Trudność BombNieograniczona dostawa Gdzie kupować i przechowywać Ethereum (ETH)? Ethereum jest dostępne na prawie wszystkich głównych giełdach kryptowalut. Możesz tutaj sprawdzić najlepsze giełdy kryptowalut do handlu z ich opłatami i poziomami bezpieczeństwa. Ethereum jest również dostępne na giełdach Bitcoin Peer-to-Peer.

  Inwestorzy mogą przechowywać Ethereum w portfelach sprzętowych, takich jak Ledger, Trezor lub KeepKey. Użytkownicy mogą również przechowywać Ethereum w Myetherwallet. Lista zaufanych portfeli ETH znajduje się na ich oficjalnej stronie internetowej tutaj.

  Ripple (XRP)XRP jest trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem całkowitej kapitalizacji rynkowej. XRP to natywny token fundacji Ripple. XRP jest używany przez wiele dużych banków do płatności transgranicznych. XRP to pierwszy wybór dla blockchain w przypadku problemów bankowych i finansowych. XRP pozostaje na gorącej liście inwestorów na 2020 rok.

  XRP sprawia, że ​​płatności transgraniczne są szybkie, bezpieczne i łatwe. Technologia XRpaid może natychmiast przeliczyć jedną walutę fiducjarną na inną, aby użytkownicy mogli uzyskać najlepsze stawki. Weźmy przykład, że jesteś w Japonii i wyślij jena swojej rodzinie lub przyjacielowi z USA, a XRapid może natychmiast przeliczyć jena na dolara bez żadnych dodatkowych opłat. Ripple nawiązał również współpracę z Moneygram, aby świadczyć usługi w innych krajach.

  XRP to jeden z najlepszych typów na 2020 rok. Każdy inwestor powinien mieć XRP w swoim portfelu. XRP nadal ma duży potencjał wzrostu, a zespół pracuje nad nowymi partnerstwami i przyjęciem waluty.

  Plusy
 • Szybko i bezpiecznie
 • Używany przez wiele banków do płatności transgranicznychSilna społecznośćDostępne na prawie wszystkich dużych giełdachWsparcie portfela sprzętowegoOgromna społeczność Cons
 • Drużyna posiada ponad 50% zapasów
 • Fundacja Ripple może również działać bez tokenów XRPRipple co miesiąc odblokowuje tokeny XRPCałkowita podaż 100 miliardów Gdzie kupować i przechowywać XRP? XRP śledzi Ethereum i Bitcoin. XRP jest dostępny na prawie wszystkich głównych giełdach kryptowalut. Giełdy peer-to-peer nie wykazują żadnego zainteresowania XRP i nie znajdziesz XRP na giełdach p2p.

  Użytkownicy mogą przechowywać monety XRP w swoich portfelach sprzętowych. Wszystkie portfele sprzętowe obsługują monety XRP. Użytkownicy mogą również korzystać z giełd do przechowywania monet XRP i portfela Edge.

  Binance Coin (BNB)Binance jest wiodącą giełdą kryptowalut uruchomioną na początku 2017 roku. W ciągu zaledwie roku giełda Binance staje się pierwszym wyborem handlowców kryptowalut. Siedziba giełdy kryptowalut znajduje się na Malcie (siedzibie firm opartych na blockchain).

  Binance zebrał około 15 milionów dolarów w ramach pierwszej oferty monet Binance (BNB) (ICO). Użytkownicy rozpoczynają handel na giełdzie kryptowalut, cena natywnego tokena Binance BNB zaczyna rosnąć.

  Binance Coin ma teraz swój własny łańcuch bloków i niektóre tokeny są na nim zbudowane. Binance uruchomiło również Binance DEx (Decentralized Exchange) na blockchainie Binance Coin.

  Binance Coin został uruchomiony z ceną 0,1 USD za handel, a obecnie kosztuje 13,71 USD (w momencie pisania). BNB przyniosło niewiarygodne zyski w pierwszych dwóch latach, a wiele jeszcze przed nami. BNB to obowiązkowa moneta w Twoim portfelu. CEO giełdy Binance, Changpeng Zhao (CZ), wciąż ogłasza nowe funkcje giełdy i monety BNB.

  Plusy
 • Numer 1 na giełdzie Native Token
 • Zdecentralizowana wymiana w Binance ChainSpecjalny bonus i oferta dla posiadaczy BNBSpalaj monety kwartalnieOgraniczona dostawa Cons
 • Cena Może być zmanipulowana przez wymianę
 • Niedostępne na wielu giełdachGdzie kupować i przechowywać Binance Coin (BNB)?Najpierw musisz kupić Bitcoin za pomocą giełd P2P lub za pomocą karty debetowej / kredytowej. Następnie przenieś swój Bitcoin na Binance lub inną giełdę kryptowalut, która obsługuje monety BNB, aby wymienić BTC na monetę BNB. Zalecamy kupowanie BNB tylko na giełdzie Binance.

  Użytkownicy mogą przechowywać BNB w portfelach sprzętowych Ledger i Trezor. Użytkownicy mogą również korzystać z giełdy Binance do przechowywania swoich monet BNB.

  Gwiezdny (XLM)Moneta XLM powstała z rozwidlenia monety XRP w 2014 roku. Monety XLM znoszą ograniczenia XRP i reklamują nowe funkcje. Później moneta XLM została założona i zarządzana przez fundację non-profit Stellar Lumens. Stellar jest używany w wielu biznesach finansowych opartych na blockchain.

  Zespół Stellar jest bardzo aktywny na Githubie. Moneta XLM zajmuje 7 miejsce według największej liczby aktualizacji kodu i komentarzy na Github od CoinCodecap.

  Gwiezdna moneta jest niezwykle szybka i ma ulepszone algorytmy transakcji. Średni czas potwierdzenia dla monety XLM wynosi od 1 do 3 sekund. Blockchain XLM może obsługiwać tysiące transakcji na sekundę, czyli znacznie więcej niż Bitcoin (6-7 TPS) i Ethereum (15 TPS).

  Plusy
 • Używany do mikropłatności
 • Ekstremalnie szybkoWięcej OchronyFunkcja automatycznej wymiany walut Cons
 • Zespół posiada dużo zapasów
 • Pojawiają się pytania, jeśli chodzi o decentralizację Gdzie kupować i przechowywać Stellar Lumens (XLM)? Moneta XLM jest dostępna na setkach giełd kryptowalut, w tym na najlepszych giełdach Binance, Coinbase Pro, Bittrex, Poloniex itp. Płynność dla monety XLM jest bardzo dobra i na giełdach można łatwo kupić duże i małe ilości XLM.

  Wszyscy zdajecie sobie sprawę z ryzyka związanego z przechowywaniem aktywów na scentralizowanych giełdach. Moneta XLM jest obsługiwana przez portfele Ledger, Trezor i inne portfele sprzętowe. Możesz także użyć portfeli do pobrania, takich jak Keybase i portfel Solar. Moneta XLM jest również obsługiwana przez portfel Blockchain i portfel Coinbase. Możesz zobaczyć listę portfeli na monety XLM na ich oficjalnej stronie internetowej.

  Monero (XMR)Monero (XMR) to prywatny altcoin znany również jako anonimowy bitcoin. Myślisz, że Bitcoin jest już anonimowy, więc dlaczego potrzebujemy monety XMR? Jest to duże nieporozumienie w społeczności kryptowalut, że Bitcoin jest w pełni anonimowy, a nie Bitcoin jest pseudo-anonimowy. Kiedy udostępniasz każdemu adres bitcoin, osoba ta może zobaczyć wszystkie Twoje transakcje na publicznym łańcuchu bloków bitcoin, a to będzie bardzo niebezpieczne, gdy trzymasz dużą kwotę lub dokonujesz transakcji na ciemnych rynkach internetowych.

  Czarny rynek stworzył na to rozwiązanie. Zbudowali oprogramowanie i algorytmy, które mieszają Twoje monety (transakcje) z innymi w łańcuchu bloków i bardzo utrudniają śledzenie. Jednak oprogramowanie nie jest bezpieczne i można je zhakować.

  Monero (XMR) ma wbudowane to rozwiązanie mieszające. To sprawia, że ​​Monero (XMR) nadaje się do każdego zakupu na czarnym rynku, a przyjęcie zwiększa XMR. Zespół Monero nie ma dla siebie żadnej monety i pracuje nad darowiznami. Monero zostało wprowadzone w 2014 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony osób, dla których prywatność jest priorytetem.

  Gdzie kupować i przechowywać Monero (XMR)? Moneta Monero jest dostępna na prawie wszystkich głównych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Poloniex, Bitfinex, Kraken, a na liście jest ich wiele więcej.

  Możesz pobrać oficjalne portfele podane na stronie Monero. Najlepszym portfelem jest portfel GUI, a następnie portfel CLI. Monero jest również obsługiwane przez portfele sprzętowe Ledger Nano i Trezor. Istnieją również portfele mobilne dostępne dla Monero, w tym portfel Cake, My Monero i portfel Edge.

  Altcoiny o średniej kapitalizacji rynkowej do zainwestowania w 2020 r

  Altcoiny o średniej kapitalizacji rynkowej są bardziej zmienne niż altcoiny o dużej kapitalizacji rynkowej. Czynnik zmienności daje traderom większe możliwości osiągnięcia zysku w handlu krótkoterminowym. Inwestorzy, którzy szukają inwestycji długoterminowych, które dają im dobre zyski, wybiorą kilka altcoinów o średniej kapitalizacji ze swojego portfela.

  Kosmos (ATOM)Kosmos to ekosystem wielu blockchainów, w których mogą się ze sobą komunikować i rozwiązywać problemy skalowalności. Wcześniej różne łańcuchy bloków nie mogą łączyć się i komunikować ze sobą, nie mogą udostępniać zasobów. Cosmos łączy łańcuchy bloków i rozwiązuje problem skalowalności i niskich transakcji na sekundę (TPS).

  Cosmos nazywa się blockchain 3.0, który jest bezpieczniejszy, skalowalny i szybszy niż Bitcoin, Ethereum i inne altcoiny blockchain 2.0.

  Gdzie kupować i przechowywać Cosmos (ATOM)? Cosmos (ATOM) jest dostępny na Binance, Huobi Global, OKEx, Bitfinex i kilku innych giełdach kryptowalut. Inwestorzy muszą najpierw kupić Bitcoin i przenieść się na dowolną giełdę obsługującą handel monetami ATOM. Następnie możesz wymienić Bitcoin na monetę ATOM po kursie podanym przez giełdę.

  Moneta Cosmos jest obsługiwana przez portfel sprzętowy Ledger Nano. Użytkownicy mogą również używać portfela Atomic, portfela Cobo i Trust do przechowywania swoich monet ATOM. Pełną listę zaufanych portfeli ATOM można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

  Chainlink (LINK)Chainlink (LINK) rezerwuje miejsce na nasze najlepsze altcoiny do zainwestowania w 2020 roku ze względu na ich unikalną strukturę. Chainlink to zdecentralizowana usługa wyroczni, która łączy inteligentne kontrakty z rzeczywistymi danymi, takimi jak (temperatura, pogoda). Dane ze świata rzeczywistego spowodują, że inteligentne kontrakty będą wykonywać określone zadania.

  Handel Chainlink rozpoczął się w październiku 2018 r., A cena wzrosła o ponad 1000 proc. W lipcu 2019 r. Z powodu ogłoszenia, że ​​Google pracuje nad projektem wykorzystującym Chainlink. Łączenie rzeczywistych danych z blockchain to zapotrzebowanie na nadchodzące futures i wydarzenia, a Chainlink będzie odgrywać ogromną rolę w codziennych aplikacjach.

  Gdzie kupować i przechowywać Chainlink (LINK)? Możesz kupić altcoin Chainlink z najlepszych giełd kryptowalut, takich jak Binance, Bithumb, OKEx, Coinbase Pro i kilku innych giełd, które obsługują handel LINK.

  Chainlink (LINK) to token ERC20 zbudowany na łańcuchu blokowym Ethereum. Inwestorzy mogą przechowywać token LINK w dowolnym portfelu obsługującym tokeny ERC20. Portfele sprzętowe, takie jak Nano Ledger i Trezor, obsługują token ERC20. Możesz również użyć MyEtherWallet do przechowywania swoich tokenów LINK.

  Altcoin o małej kapitalizacji rynkowej do zainwestowania w 2020 r

  Altcoiny o małej kapitalizacji rynkowej są najbardziej niestabilne i dochodowe w społeczności kryptowalut. Altcoin o małej kapitalizacji rynkowej może przesunąć się o 50-100 procent w ciągu zaledwie kilku godzin i sprawia, że ​​jesteś obrzydliwie bogaty. Duża zmienność wiąże się z wysokim ryzykiem, a altcoiny o małej kapitalizacji rynkowej pozostaną niezauważone przez głównych traderów i inwestorów, co oznacza, że ​​mają niski wolumen obrotu. Wybraliśmy jedne z najlepszych altcoinów o małej kapitalizacji rynkowej, które mają dobre przypadki użycia i dobrą społeczność.

  Podstawowy żeton uwagi (BAT)Basic Attention Token (BAT) to prawdziwy przypadek użycia Brave Browser (nawet post jest napisany w odważnej przeglądarce). Odważna przeglądarka cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności kryptograficznej i internautów. Według odważnych twórców przeglądarek, liczba aktywnych użytkowników przekroczyła w 2019 roku 10,4 miliona. To trzy razy więcej niż aktywnych użytkowników w 2018 roku.

  Celem BAT jest zrewolucjonizowanie branży marketingu internetowego. Basic Attention Token (BAT) buduje ekosystem, który łączy użytkowników, wydawców i reklamodawców bezpośrednio bez pośredników (stron trzecich) i rozdziela przychody za pośrednictwem tokena BAT.

  Liczba wydawców i reklamodawców stale rośnie w 2019 r. Obecnie ponad 3,40 000 wydawców zarabia na tokenach BAT. Ponieważ liczba ta będzie rosła w nadchodzących latach, cena Basic Attention Token (BAT) prawdopodobnie wzrośnie.

  Gdzie kupić i przechowywać Basic Attention Token (BAT)? Podobnie jak inne altcoiny z naszej listy, Basic Attention Token (BAT) jest również dostępny na głównych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Bithumb, Bittrex, Kraken i setkach innych giełd.

  Basic Attention Token (BAT) to token ERC20, który można przechowywać w dowolnym portfelu obsługującym tokeny ERC20. Obsługa portfeli sprzętowych Ledger Nano i Trezor Tokeny ERC20 i token BAT można przechowywać w portfelu sprzętowym. Użytkownicy mogą również używać MyEtherWallet do przechowywania tokenów ERC20.

  Token FTX (FTT)Token FTX (FTT) to nowy altcoin, który został wprowadzony na rynek w lipcu 2019 roku. FTX Token znalazł się na naszym najlepszym altcoinie na liście 2020 ze względu na jego zastosowanie i użyteczność. FTX to giełda kryptowalut, która zapewnia opcje handlu natychmiastowego i kontraktów futures. Możesz także porównać token FTT z Binance Coin (BNB), ponieważ oba są prawie takie same.

  Jak omówiliśmy powyżej, Binance jest wiodącą giełdą kryptowalut, a moneta BNB przyniosła ponad 9000 procent zwrotów od czasu jej uruchomienia. Token FTX będzie ogromny w nadchodzącym czasie ze względu na ich usługi wymiany i rosnącą bazę użytkowników. Zespół tokenów FTX pali i odkupuje tokeny co tydzień. Gwarantuje to, że popyt na zakup tokenów FTX stale rośnie, a podaż maleje co tydzień.

  Giełda FTX ma zaledwie 6 miesięcy i cieszy się dobrą opinią na rynku kryptowalut. Giełda FTX będzie ogromna w nadchodzących latach, a ich natywny token FTT również odnotuje wzrost cen.

  Gdzie kupić i przechowywać token FTX (FTT)?FTX Token jest bardzo nowy i jest dostępny tylko na kilku giełdach kryptowalut. Możesz kupić FTX Token na giełdzie Binance, Huobi, Bitfinex, BitMax i FTX.

  Token FTX jest tokenem ERC20 i możesz go przechowywać w dowolnym portfelu kompatybilnym z ERC20 lub użyć MyEtherWallet.

  Holochain (GORĄCY)Technologia Holochain jest o krok wyżej niż technologia blockchain. Holochain tworzy prawdziwą sieć peer-to-peer, która nie ma problemu ze skalowalnością, będzie tak ogromna jak Internet, dzięki czemu HOT (natywny token Holochain) będzie jednym z najlepszych altcoinów do zainwestowania w 2020 roku.

  Holochain tworzy inny łańcuch niż blockchain. Dane nie są przechowywane w blokach i łączone ze sobą, a nie dane są przechowywane w systemach peer-to-peer, co również rozwiązuje problem ogromnych rozmiarów łańcucha bloków, takich jak Bitcoin (całkowity rozmiar łańcucha bloków to ponad 250 GB).

  Holochain może być internetem kryptowalut i możesz robić wszystko, co robisz w Internecie. Holochain bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi polubieniami i komentarzami na Facebooku, Youtube, Instagramie. Altcoin to wciąż tylko pomysł, a samo wdrożenie wymaga czasu.

  Gdzie kupować i przechowywać Holochain (GORĄCY)? Możesz kupić Holochain (HOT) na wiodącej giełdzie kryptowalut Binance, Hotbit, LAToken i kilku innych.

  Holochain (HOT) to token ERC20, który można przechowywać w dowolnym portfelu zgodnym z ERC20. Zalecamy przechowywanie tokenów ERC20 w MyEtherWallet lub portfelu sprzętowym.

  FaleWaves to platforma blockchain typu open source i zestaw narzędzi dla aplikacji Web 3.0. Platforma Waves pozwala każdemu stworzyć inteligentny kontrakt na blockchainie Waves. Platforma Waves zapewnia kursy online, warsztaty i pełne wsparcie programistów przy tworzeniu dowolnej aplikacji na blockchain Waves. Blockchain Waves jest szybki i zapewnia bezpieczny ekosystem do uruchamiania na nim aplikacji.

  Wiele aplikacji jest opartych na technologii Waves, w tym Tokenomica (rozwiązanie inwestycyjne), LIGA (tokenizacja wydarzeń sportowych) i wiele innych. Waves blockchain działa na algorytmie Proof-of-Stake (PoS), aby zabezpieczyć łańcuch bloków, który jest szybki i energooszczędny.

  Gdzie kupować i przechowywać monety Waves (WAVES)? Możesz kupić monety Waves z Binance, Upbit, Hotbit, Kraken, Waves Exchange i setek innych dostępnych opcji.

  Możesz przechowywać monety Waves w oficjalnym portfelu Waves Exchange lub użyć WavesFX, portfela typu open source dla systemów Windows, macOS i Linux. Możesz także użyć portfeli sprzętowych Ledger Nano lub Trezor do przechowywania monet Waves.

  Końcowe przemyślenia

  Podzieliliśmy najlepszy altcoin (według naszych badań) podzielony według kapitalizacji rynkowej. Zalecamy zróżnicowanie portfela, ponieważ nie warto wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka. Powinieneś trzymać 50% swojego portfela w Bitcoin (BTC) lub Tether (USDT), 25% swojego portfela w altcoinach o dużej kapitalizacji rynkowej, 15% w altcoinach o średniej kapitalizacji rynkowej, a resztę 10% w małych o kapitalizacji rynkowej altcoiny.

  Powyższa strategia inwestycyjna zapewni stabilność Twojego portfela na potrzeby każdego rodzaju rynku. Nigdy nie kupuj altcoinów za wszystkie swoje pieniądze, ponieważ wiążą się one z większym ryzykiem niż bitcoin. Zawsze inwestuj tyle, ile możesz stracić i nigdy nie kupuj żadnego altcoina w FOMO (Fear of Missing Out). Zalecamy, aby nie przechowywać swoich aktywów na giełdach kryptowalut (nie swoich kluczy ani monet), zawsze przechowywać monety i tokeny w portfelu sprzętowym lub korzystać z oficjalnych portfeli monet / tokenów. Zawsze rób kopię zapasową kluczy prywatnych.

  Zespół Bitcoinik nie ponosi odpowiedzialności za żadne zyski / straty i nigdy nie prosi o jakiekolwiek dywidendy z osiągniętego zysku. Ty i tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje finansowe.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy