Najlepsze banki narodowe 2020 roku

Category: Możesz Mieć
17.02.2021

Personal Finance Insider pisze o produktach, strategiach i wskazówkach, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące pieniędzy. Możemy otrzymać niewielką prowizję od naszych partnerów, takich jak American Express, ale nasze raporty i zalecenia są zawsze niezależne i obiektywne.

Poniżej znajdziesz nasze wybory dla najlepszych banków krajowych w każdym regionie Stanów Zjednoczonych: północno-wschodnim, południowo-wschodnim, środkowym, południowo-zachodnim i zachodnim. Wymieniliśmy również nasz wybór najlepszego banku ogólnokrajowego (dla podróżujących i osób, które często się przeprowadzają) oraz nasz wybór najlepszego banku internetowego.

Każdy z tych banków jest ubezpieczony przez FDIC, ułatwia dostęp do Twoich pieniędzy, ma dobrą aplikację i oferuje różnorodne produkty.

Nasz panel ekspertów do tego przewodnikaSkonsultowaliśmy się z ekspertami ds. Bankowości i planowania finansowego, aby poinformować o tych wyborach i doradzić, jak znaleźć banki krajowe najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz przeczytać ich spostrzeżenia na dole tego posta.

Koncentrujemy się na tym, co sprawi, że krajowy bank będzie najbardziej przydatny, w tym na obsłudze klienta, opłatach, stawkach i nie tylko.

Najlepszy bank narodowy na północnym wschodzie: TD Bank (członek FDIC)

Lokalizacje oddziałów i bankomatów: TD Bank ma ponad 1300 oddziałów w 16 stanach i jest około 1900 bankomatów.

Dlaczego to się wyróżnia: wiele oddziałów jest otwartych siedem dni w tygodniu, co jest świetne, jeśli masz trudności z dotarciem do banku w ciągu dnia. TD Bank zajął również pierwsze miejsce w badaniu satysfakcji z bankowości narodowej JD Power z 2019 r. W USA.

Na co zwrócić uwagę: opłaty bankomatowe. Opłaty bankomatowe TD Bank niekoniecznie są wyższe niż opłaty innych banków, ale drobny druk może wpłynąć na to, który rachunek bieżący zdecydujesz się otworzyć. Należy tylko pamiętać, że TD Bank Beyond Checking Account jest jedynym rachunkiem czekowym TD Bank, który nie pobiera opłaty w przypadku bankomatów innych niż TD Bank – i w celu zwrotu opłat pobieranych przez operatorów bankomatów spoza sieci TD Bank Twoje saldo musi wynosić co najmniej 2500 USD.

Odwiedź stronę internetową TD Bank »Najlepszy bank narodowy na południowym wschodzie: Regiony (członek FDIC)

Lokalizacje oddziałów i bankomatów: Regiony mają 1 392 oddziały w 15 stanach i około 2200 bankomatów.

Dlaczego to się wyróżnia: Regiony oferują różnorodne rachunki bankowe, więc prawdopodobnie znajdziesz takie, które odpowiada Twoim potrzebom. Konto oszczędnościowe LifeGreen® nie pobiera opłat miesięcznych i zapewnia roczną premię gotówkową.

Na co zwrócić uwagę: chociaż regiony mają wiele lokalizacji na południowym wschodzie, nie ma oddziałów w Wirginii, Wirginii Zachodniej ani Waszyngtonie. Osoby z tych obszarów szukające banku krajowego mogą rozważyć alternatywne rozwiązania, takie jak Chase, PNC Bank lub BB&T.

Odwiedź witrynę Regions »Najlepszy bank krajowy na Środkowym Zachodzie i Zachodzie: Bank USA (członek FDIC)

Lokalizacje oddziałów i bankomatów: Bank USA ma około 3000 oddziałów w 26 stanach i około 5000 bankomatów.

Dlaczego to się wyróżnia: jeśli chcesz otworzyć płytę CD w banku krajowym, US Bank to solidny wybór. Bank oferuje więcej typów płyt CD niż większość dużych banków, w tym płyty CD Step Up, które zwiększają stawkę co siedem miesięcy, oraz płyty CD z wymianą, które zwiększają stawkę raz w okresie, jeśli stawki banku amerykańskiego wzrosną.

Na co zwrócić uwagę: opłaty miesięczne. Chociaż możliwe jest zniesienie miesięcznych opłat za utrzymanie, US Bank sprawia, że ​​jest to nieco trudniejsze niż w przypadku wielu konkurujących banków krajowych. Obecnie nie ma również żadnych oddziałów w Michigan. Mieszkańcy stanu Michigan mogą brać pod uwagę banki krajowe, takie jak Chase, Bank of America lub PNC Bank.

Odwiedź witrynę amerykańskiego banku »Najlepszy bank narodowy na południowym zachodzie: Bank of America (członek FDIC)

Oddziały i bankomaty: Bank of America ma ponad 4200 oddziałów w 37 stanach i 16 000 bankomatów.

Dlaczego to się wyróżnia: chociaż Bank of America ma mniej oddziałów niż Wells Fargo, ma więcej bankomatów – w rzeczywistości Bank of America jest powiązany z Chase za większość bankomatów w krajowym banku stacjonarnym. Ma również oddziały w większej liczbie stanów niż Chase.

Na co zwrócić uwagę: Opłaty za debet. W przypadku wypłaty z konta czekowego zapłacisz 35 USD prowizji za debet i możesz zostać obciążony do czterech razy dziennie. Możesz skorzystać z ochrony w rachunku bieżącym, ale za każdym razem, gdy korzystasz z usługi, pobierana jest opłata w wysokości 12 USD.

Odwiedź witrynę Bank of America »Najlepszy bank narodowy, jeśli się przemieszczasz: Wells Fargo (członek FDIC)

Oddziały i lokalizacje bankomatów: Wells Fargo ma ponad 5000 oddziałów w 37 stanach i 13 000 bankomatów.

Dlaczego to się wyróżnia: Wells Fargo ma najwięcej oddziałów ze wszystkich banków krajowych, rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych, co jest wygodne dla osób, które często podróżują. Jest to również wygodne, jeśli przeprowadzasz się lub odwiedzasz rodzinę mieszkającą daleko.

Na co zwrócić uwagę: Wells Fargo nie ma oddziałów w Oklahomie, Missouri, Luizjanie, Kentucky, Indianie, Ohio, Michigan, Zachodniej Wirginii, Rhode Island, Massachusetts, New Hampshire, Vermont ani Maine.

Odwiedź stronę internetową Wells Fargo »Najlepszy bank internetowy: Ally (członek FDIC)

Lokalizacje oddziałów i bankomatów: Jako bank działający wyłącznie online, Ally nie ma żadnych oddziałów. Ally nie ma własnych bankomatów, ale możesz bezpłatnie korzystać z ponad 43 000 bankomatów w sieci Allpoint w USA.

Dlaczego to się wyróżnia: Ally jest jednym z naszych najlepszych rachunków oszczędnościowych o wysokim dochodzie. Ten bank od kilku lat jest potężnym graczem w dziedzinie oszczędności o wysokim dochodzie i konsekwentnie zdobywa najwyższe nagrody za bankowość internetową. Jego aplikacja mobilna zawiera wiele aplikacji bankowych, których brakuje, takich jak mobilny depozyt czekowy i lokalizator bankomatów w sieci. W przeciwieństwie do wielu banków internetowych, Ally zapewnia całodobową obsługę klienta przez telefon i czat online.

Na co zwrócić uwagę: Brak lokalizacji oddziałów. Jeśli wolisz bankowość bezpośrednią, bank internetowy prawdopodobnie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Należy również pamiętać, że Ally oferuje szeroką gamę typów płyt CD, więc jeśli chcesz otworzyć płytę w tym banku, upewnij się, że wybrałeś właściwy dla swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o Ally »Rozważaliśmy inne banki krajowe i dlaczego nie dokonały cięcia
 • Jeśli interesuje Cię bank internetowy, przeczytaj przewodnik Business Insider po najlepszych bankach internetowych.
 • Chase Bank (członek FDIC): Chase ma oddziały w 32 stanach (w tym wiele w Michigan, dla wszystkich miejscowych sfrustrowanych faktem, że w Michigan nie ma żadnych oddziałów banku USA). Możesz polubić Chase, jeśli w pobliżu znajduje się gałąź, ale Chase wciąż brakuje w stanach w każdym regionie.Citizens Bank (członek FDIC): Citizens Bank to solidna opcja dla ludzi z północnego wschodu, ale nie jest tak rozpowszechniona jak TD Bank.Santander Bank (członek FDIC): Podobnie jak w przypadku Citizens Bank, Santander jest opłacalnym wyborem dla mieszkańców północnego wschodu, ale TD Bank ma więcej lokalizacji.Huntington Bank (członek FDIC): Możesz zarabiać odsetki od salda swojego rachunku bieżącego w Huntington, ale jest to dostępne tylko w kilku stanach.SunTrust (członek FDIC): SunTrust jest silnie obecny na południowym wschodzie, ale regiony mają więcej lokalizacji.BB&T (członek FDIC): ten bank ma lokalizacje w części południowo-wschodniej, północno-wschodniej i środkowo-zachodniej części kraju, ale nie dominuje w jednym regionie.Woodforest (członek FDIC): Woodforest ma wiele lokalizacji na północnym wschodzie, południowym wschodzie i części Środkowego Zachodu, ale pamiętaj, że aplikacja mobilna nie jest tak popularna, jak te z naszych najlepszych propozycji.BBVA (członek FDIC): BBVA jest solidnym bankiem stacjonarnym, ale ma tylko oddziały w siedmiu stanach.PNC Bank (członek FDIC): Możesz znaleźć oddziały banku PNC w częściach północno-wschodniego, południowo-wschodniego i środkowego zachodu, ale nie dominuje on na określonym obszarze.Piąty Trzeci Bank (Członek FDIC): Możesz polubić Piąty Trzeci Bank, jeśli mieszkasz w niektórych stanach na południowym wschodzie i środkowym zachodzie, ale ma on oddziały tylko w 10 stanach.KeyBank (członek FDIC): Znajdziesz oddziały KeyBank w całych Stanach Zjednoczonych, ale nie jest to powszechne w pewnym regionie.Citibank (członek FDIC): ten bank ma bezpłatne bankomaty na całym świecie, ale jego oddziały znajdują się tylko w 10 stanach, a jego system „pakietów może być mylący.M&T Bank (członek FDIC): M&T Bank to dobra opcja dla osób mieszkających w jednym z 10 stanów, w których prowadzi działalność, ale należy pamiętać, że jego opłata za debet jest wyższa niż opłaty większości banków.BMO Harris (członek FDIC): BMO Harris ma oddziały tylko w dziewięciu stanach USA, ale możesz polubić bank, jeśli mieszkasz w pobliżu oddziału.Capital One (członek FDIC): Capital One to opłacalna opcja, jeśli szukasz hybrydowego banku stacjonarnego / internetowego, ale jego lokalizacje są ograniczone i nie ma całodobowej obsługi klienta przez telefon, jak Sprzymierzyć.Często Zadawane Pytania

  Co to jest bank narodowy?

  Technicznie rzecz biorąc, bank narodowy to bank zarejestrowany przez rząd Stanów Zjednoczonych. Ze względu na naszą listę uznaliśmy, że bank krajowy to taki, który ma rozległą sieć oddziałów bankowych i bankomatów lub bank internetowy dostępny w całym kraju.

  Co jest lepsze, bank narodowy czy mniejszy bank?Banki krajowe mają przewagę nad mniejszymi bankami, ponieważ mają więcej lokalizacji i zazwyczaj oferują więcej produktów i mają większe zasoby technologiczne.

  Możesz jednak preferować mniejszy bank, jeśli cenisz indywidualną obsługę klienta. Wiele małych banków pobiera również niższe opłaty niż duże banki.

  Co jest lepsze, bank stacjonarny czy internetowy?To zależy od twoich priorytetów. Jeśli cenisz bankowość bezpośrednią, przyda Ci się bank stacjonarny. Banki fizyczne są również lepsze dla każdego, kto musi regularnie wpłacać gotówkę; w banku internetowym zazwyczaj możesz zdeponować czeki telefonem, ale nie ma możliwości wpłaty gotówki.

  Banki internetowe są jednak zazwyczaj lepsze w przypadku niskich opłat i wyższych RRSO. Ponieważ banki internetowe nie muszą płacić za fizyczne lokalizacje oddziałów, mogą sobie pozwolić na pobieranie mniejszych opłat i płacenie więcej.

  Jaki jest bank nr 1 w Ameryce?Trudno powiedzieć, ponieważ potrzeby bankowe różnią się w zależności od osoby. Wells Fargo ma najwięcej lokalizacji, dzięki czemu łatwo jest uzyskać dostęp do pieniędzy i obsługi klienta. Bank of America i Chase nie są jednak daleko w tyle i mają więcej bankomatów niż Wells Fargo (chociaż Wells Fargo nadal ma imponujące 13 000 bankomatów). Wells Fargo oferuje obecnie również wyższy bonus za rejestrację dla kont czekowych niż Chase i Bank of America.

  Porady ekspertów dotyczące wyboru najlepszego dla Ciebie banku narodowego

  Aby dowiedzieć się więcej o tym, co wyróżnia dobry bank krajowy i jak wybrać najlepszy, czterech ekspertów wzięło pod uwagę:

  • Tania Brown, certyfikowany planista finansowy w SaverLife
  • Roger Ma, certyfikowany planista finansowy z lifelaidout® i autor książki „Work Your Money, Not Your LifeMykail James, MBA, certyfikowany instruktor edukacji finansowej, BoujieBudgets.comLaura Grace Tarpley, zastępca redaktora działu bankowego, Personal Finance InsiderOto, co mieli do powiedzenia na temat znalezienia banku. (Niektóre teksty mogą być lekko zredagowane dla przejrzystości).

   Jak ktoś może ustalić, czy bank jest dla nich odpowiedni? Mykail James, CFEI:

   „Najważniejszą rzeczą dotyczącą konta czekowego jest to, że powinieneś wiedzieć, od jakiego dostawcy pochodzi karta debetowa. I wiele osób o tym nie myśli, ponieważ są miejsca, które nie akceptują kart MasterCard lub nie akceptują Amex .

   Laura Grace Tarpley, specjalista ds. Finansów osobistych:

   „Poszukałbym banku, który obciąża Cię najmniej opłatami. Oznacza to albo brak opłat miesięcznych, albo kwalifikujesz się do rezygnacji z opłat miesięcznych. Jeśli nigdy nie przekraczasz kwoty z konta, opłaty za debet bankowy nie będą miały większego znaczenia dla ale jeśli od czasu do czasu przekraczasz limit, przyjrzę się opłatom lub opcjom ochrony w rachunku bieżącym .

   Czego powinien szukać w banku stacjonarnym? Tania Brown, CFP:

   „Jak ten bank może się rozwijać razem z tobą? Jeśli masz 25 lat, jesteś stanu wolnego lub jesteś świeżo upieczonym małżeństwem i potrzebujesz tylko konta czekowego, które za 15 lat będzie wyglądało zupełnie inaczej, kiedy możesz mieć kilka prac, możesz przerzucić IRA lub skorzystać z pomocy doradcy finansowego .

   Mykail James, CFEI:

   – Jak dostępne. Więc gdzie są oddziały? A jeśli mam wyjechać za miasto czy coś, jak dostępne są dla mnie moje pieniądze?

   Czego ktoś powinien szukać w banku internetowym? Tania Brown, CFP:

   „Z bankiem internetowym, obsługa klienta całkowicie online, ponieważ nie masz przewagi wchodzenia do środka i rozmawiania z człowiekiem. Jak często jesteś w stanie je zdobyć? Jakie są ich godziny?

   Roger Ma, CFP:

   „Jak uciążliwy jest proces przelewu, przelewanie pieniędzy i wysyłanie pieniędzy. Czy to ten sam dzień, następnego dnia? Czy dość łatwo jest zsynchronizować zwykłe konto czekowe z tym konkretnym, wysokodochodowym kontem oszczędnościowym?

   Mykail James, CFEI:

   „Jeśli chodzi o banki internetowe, chcesz być nieco bardziej rygorystyczny w kwestii tego, jakiego rodzaju stopy procentowe oferują. To największa rzecz, ponieważ banki internetowe powinny mieć wyższe oprocentowanie, ponieważ nie mają narzut tradycyjnego banku. Chcesz mieć pewność, że jest on znacznie powyżej średniej krajowej. Jakie rodzaje zabezpieczeń oferują? Czy mają identyfikację dwuskładnikową? Jeśli jest to bank internetowy, zdecydowanie powinni mieć – minimum – uwierzytelnianie dwuskładnikowe, czyli łatwość zmiany haseł i tym podobnych rzeczy, ponieważ chcesz być bardziej przeczulony na temat bezpieczeństwa cybernetycznego w banku stricte internetowym .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy