Nowa strona docelowa konta bankowego

Category: Jpmorgan Chase
17.02.2021

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zarządzać swoimi pieniędzmi dziś i jutro

Sprawdzanie kont

Wybierz konto rozliczeniowe, które najbardziej Ci odpowiada. Zobacz Chase Premier Plus Checking i inne oferty kuponów Chase dla nowych klientów. Rób zakupy za pomocą karty debetowej i korzystaj z banku z niemal dowolnego miejsca za pomocą telefonu, tabletu lub komputera oraz w naszych 16 000 bankomatów i prawie 4900 oddziałach w całym kraju.

Konta oszczędnościowe i płyty CD

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć oszczędzać. Otwórz konto oszczędnościowe lub otwórz certyfikat depozytu (zobacz oprocentowanie) i zacznij oszczędzać pieniądze. Konta oszczędnościowe i rachunki depozytów są ubezpieczone przez FDIC do maksymalnej kwoty dozwolonej przez prawo.

Karta przedpłacona

Karta przedpłacona Starbucks® Rewards Visa® to jedyna karta przedpłacona z możliwością doładowania, która umożliwia zdobywanie gwiazdek w każdym miejscu, w którym robisz zakupy, bez opłat miesięcznych, rocznych ani opłat za doładowanie. Mogą obowiązywać inne opłaty.

Karty kredytowe

Wybierz jedną z naszych kart kredytowych Chase, które pomogą Ci kupić to, czego potrzebujesz. Wiele z nich oferuje nagrody, które można wymienić na zwrot gotówki lub na nagrody w firmach takich jak Disney, Marriott, Hyatt, United lub Southwest Airlines. Pomożemy Ci znaleźć kartę kredytową pasującą do Twojego stylu życia.

Kredyty hipoteczne

Kup lub refinansuj swój dom za pomocą kredytu hipotecznego od Chase. Sprawdź dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych i dowiedz się, na co Cię stać, korzystając z naszego kalkulatora kredytów hipotecznych.

Linia kredytowa pod zastaw domu

Możesz być w stanie wykorzystać część wartości swojego domu, aby go urozmaicić lub zapłacić inne rachunki za pomocą linii kredytowej pod zastaw domu. Aby dowiedzieć się, czy możesz kwalifikować się do otrzymania HELOC, skorzystaj z naszego kalkulatora HELOC i innych zasobów przed złożeniem wniosku.

Kupno samochodów i pożyczki

Chase Auto Preferred łączy klientów z lokalnymi dealerami, oferując zniżki i bezstresową obsługę. Złóż wniosek o pożyczkę na samochód na nowy lub używany samochód lub refinansuj istniejący kredyt samochodowy w Chase. Użyj kalkulatora płatności, aby oszacować miesięczne płatności.

Planowanie i inwestycje

Niezależnie od tego, czy zaczynasz inwestować, czy chcesz przejrzeć swój plan, doradca finansowy może opracować strategię osiągnięcia Twoich celów.

PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: NIE UBEZPIECZONE FDIC NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ NIE PODLEGA DEPOZYTOWI ANI INNYM ZOBOWIĄZKOM ANI GWARANTOWANYM PRZEZ JPMORGAN CHASE BANK, NA ANI WSZELKIE JEGO OSOBY PODLEGAJĄCE OBOWIĄZKOM. PODSTAWOWEJ INWESTOWANEJ KWOTY

Ścigaj klienta prywatnego

Zapytaj nas o Chase Private Client, unikalny poziom usług, który łączy w sobie bankowość concierge firmy Chase i dostęp do wiedzy inwestycyjnej JP Morgan.

PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: NIE DEPOZYTEM NIE UBEZPIECZONE FDIC NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ BRAK GWARANCJI BANKOWEJ MOŻE UTRACIĆ WARTOŚĆ

Bankowość biznesowa

Dzięki bankowości biznesowej otrzymasz wskazówki od zespołu profesjonalistów, którzy specjalizują się w poprawianiu przepływów pieniężnych, dostarczaniu rozwiązań kredytowych i zarządzaniu listami płac. Chase oferuje również usługi online i mobilne, biznesowe karty kredytowe i rozwiązania do akceptacji płatności stworzone specjalnie dla firm.

O Chase

Chase Bank obsługuje prawie połowę amerykańskich gospodarstw domowych, oferując szeroką gamę produktów. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem obsługi klienta Chase lub daj nam znać o skargach i opiniach Chase.

Sport i rozrywka

Chase zapewnia dostęp do wyjątkowych wydarzeń sportowych, rozrywkowych i kulinarnych dzięki Chase Experiences i naszym ekskluzywnym partnerom, takim jak US Open i Madison Square Garden.

Inne produkty i usługi:
  • Bankowość internetowa
  • Bankowość mobilnaCentrum StudenckieUmowy dotyczące depozytów i rachunków przedpłaconych„Chase, „JPMorgan, „JPMorgan Chase, logo JPMorgan Chase i symbol Octagon są znakami towarowymi JPMorgan Chase Bank, NA JPMorgan Chase Bank, NA jest spółką zależną należącą w całości do JPMorgan Chase & Co.

    Inwestowanie wiąże się z ryzykiem rynkowym, w tym możliwą utratą kapitału, i nie ma gwarancji, że cele inwestycyjne zostaną osiągnięte.

    JPMorgan Chase Bank, NA i jego spółki zależne (zwane łącznie „JPMCB) oferują produkty inwestycyjne, które mogą obejmować rachunki zarządzane przez bank i usługi powiernicze w ramach swoich usług powierniczych. Inne produkty i usługi inwestycyjne, takie jak rachunki maklerskie i doradcze, są oferowane przez JP Morgan Securities LLC (JPMS), członka FINRA i SIPC. Renty są udostępniane przez Chase Insurance Agency, Inc. (CIA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową, działającą jako Chase Insurance Agency Services, Inc. na Florydzie. JPMCB, JPMS i CIA są spółkami stowarzyszonymi pod wspólną kontrolą JPMorgan Chase & Co. Produkty nie są dostępne we wszystkich stanach.

    „Chase Private Client to marka oferująca produkty i usługi bankowe i inwestycyjne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy