Oprawianie obrazów Warszawa

Oprawianie obrazów

Oprawianie obrazów Warszawa zapewnia usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie dogodzić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Na wstępie nadmienię, że oprawa obrazu to proces składający się z kilku czynności. Przede wszystkim kiedy oprawiamy obrazy na płótnie w ramę drewnianą szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne zmierzenie oprawianego obrazu. Mierzymy uważnie szerokość, wysokość i przekątne co pozwoli nam wykonać ramę idealnie dopasowaną do pozostawionego nam do oprawy obrazu lub do obrazu który chcecie Państwo oprawić samemu.
W razie gdy przekątne krosna na które jest naciągnięte płótno nie są równe radzimy ponownie naciągnąć płótno na nowe lub stare krosno. Kiedy płótno jest zbyt stare lub jego ilość jest zbyt mała po bokach, nie pozwala to na ponowne naciągnięcie obrazu na krosno, radzimy zatem naklejenie płótna na twardą płytę hdf (tzw. tablica malarska). Tak przygotowany obraz trzeba oprawić w ramę mocując pracę przy użyciu specjalnych blaszek, a następnie należy zakleić z tyłu taśmą z klejem i przykręcić uchwyty do powieszenia obrazu.
Oprawę obrazów olejnych i nie tylko zapewniamy na najwyższym poziomie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Dowody na istnienie UFO Temat UFO w naszym kraju z pewnością nie jest tak prominentny, jak na Zachodzie, a już zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Trudno się temu dziwić – chyba nigdzie nie jest on bardziej popularny, niż tam właśnie. Mylnym byłoby jednak założenie, że ludzie z innych krajów nie zgłaszają, iż widzieli niezidentyfikowane obiekty latające,…

    Read more
  • Materiały do nauki na kartę rowerową Żeby zdać egzamin na kartę rowerową, uczeń musi mieć dwie rzeczy: rower oraz materiały do nauki na kartę rowerową. To pierwsze jest dla wszystkich oczywiste, bo czeka nas przecież egzamin praktyczny i musimy umieć wtedy dobrze jeździć, czuć się pewnie na rowerze oraz sprawnie wykonywać zadane manewry. Czasami zapominamy…

    Read more

Archiwa

Kategorie