Oprawianie obrazów Warszawa

Oprawianie obrazów

Oprawianie obrazów Warszawa zapewnia usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie dogodzić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Na wstępie nadmienię, że oprawa obrazu to proces składający się z kilku czynności. Przede wszystkim kiedy oprawiamy obrazy na płótnie w ramę drewnianą szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne zmierzenie oprawianego obrazu. Mierzymy uważnie szerokość, wysokość i przekątne co pozwoli nam wykonać ramę idealnie dopasowaną do pozostawionego nam do oprawy obrazu lub do obrazu który chcecie Państwo oprawić samemu.
W razie gdy przekątne krosna na które jest naciągnięte płótno nie są równe radzimy ponownie naciągnąć płótno na nowe lub stare krosno. Kiedy płótno jest zbyt stare lub jego ilość jest zbyt mała po bokach, nie pozwala to na ponowne naciągnięcie obrazu na krosno, radzimy zatem naklejenie płótna na twardą płytę hdf (tzw. tablica malarska). Tak przygotowany obraz trzeba oprawić w ramę mocując pracę przy użyciu specjalnych blaszek, a następnie należy zakleić z tyłu taśmą z klejem i przykręcić uchwyty do powieszenia obrazu.
Oprawę obrazów olejnych i nie tylko zapewniamy na najwyższym poziomie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Wycieczki fakultatywne – dlaczego warto? Jeśli wyjeżdżamy na wakacje, to wówczas warto zainteresować się tym, jakie wycieczki fakultatywne są w danym miejscu dostępne. Dzięki skorzystaniu z nich każdy turysta zyskuje niepowtarzalną okazję zwiedzenia nieznanych wcześniej ukrytych zakątków. Oferta jest tu bardzo szeroka, a przykładem niech będzie tu, chociażby słynna Teneryfa wycieczki fakultatywne mogą obejmować tam…

    Read more
  • Unconcern

    Zawsze starałam się być optymistką. Śmiałam się, mimo że nie miałam ku temu zbyt wiele powodów. Cieszyła mnie głupia kawa w Kamienicy z dziewczynami, mimo że średnio za nimi przepadam. Starałam się w każdym dniu odnaleźć coś pozytywnego. Nie narzekałam, nie szukałam wsparcia, wręcz przeciwnie, odrzucałam wszelką pomoc uważając, że świetnie dam sobie radę sama….

    Read more

Archiwa

Kategorie