Recenzja USB BitcoinMiner 2020

17.02.2021

W czasie, gdy kryptowaluty wchodzą do głównego nurtu rynku, zakres wydobycia zwiększył się wielokrotnie. Amerykańskie urządzenie do wydobywania bitcoinów jest jednym z takich urządzeń, które ułatwia ten złożony proces i umożliwia nawet początkującym założenie własnego małego centrum.

Co to jest USB Bitcoin Miner?

USB Bitcoin Miner to małe urządzenie używane przez górników do poprawy mocy wydobywczej ich komputerów. Wydobywanie kryptowalut jest procesem energochłonnym, a komputer może również generować zbyt dużo ciepła. Korzystanie z koparek USB Bitcoin pomogłoby zmniejszyć presję na komputery, ponieważ można ich użyć do skonfigurowania zewnętrznego centrum pomocy do wytwarzania energii i przyspieszenia procesu.

Ponieważ Bitcoiny są przyznawane górnikom, którzy rozwiązują pierwszy, najważniejszym czynnikiem w kopaniu jest wydajne urządzenie wydobywcze. Koparki USB Bitcoin są znacznie łatwiejsze w obsłudze, łączą się w wiele numerów i oszczędzają coraz więcej miejsca na stacji roboczej. Głównie służą one do zwiększenia mocy procesora komputerów górniczych.

Jak działają USB Bitcoin Miners?

Komputer górniczy miałby specjalne oprogramowanie odpowiednie do procesu wydobywania. Koparka bitcoinów USB zwiększa moc komputera górniczego. Co najważniejsze, można podłączyć wielu górników USB, aby utworzyć koncentrator, a następnie podłączyć go do komputera, co znacznie zwiększy całkowitą moc komputera i szybkość mieszania. Około 6 górników USB może zapewnić moc mieszania 2 GigaHash.

Hashowanie to proces konwertowania danych transakcyjnych na ciąg cyfr i liter, które są dłuższe.

Znaczenie tych górników USB polega na ograniczonej liczbie portów USB w komputerze. Posiadanie zewnętrznego koncentratora zapewnia większą moc i zmniejsza ciepło wytwarzane przez komputer w tym procesie. Zewnętrzny koncentrator będzie zawierał inne czynniki, a także dodatkowe zewnętrzne wejście zasilania.

Co więcej, USB może również łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak USB Bitcoin miner Raspberry pi aby zapewnić wydajność pracy górników.

Top 3 USB Bitcoin Miner 2020

Wiodącymi górnikami USB Bitcoin 2020

  • Kopacz bitcoinów ASIC o mocy 25 gigabajtów na sekundę. Ale wadą jest to, że bardzo szybko się nagrzewa i stale wymaga aktywnego układu chłodzenia.
  • Avalon Nano to jeden z koparek USB o niskim poborze mocy, który ma tylko 3,6 GHz na sekundę. Chociaż wydajność grzewcza jest bardzo niska, nie generuje większych dochodów rocznie.
  • Pamięć USB Gekkoscience Compac może działać z mocą do 15 GHz na sekundę. Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń górniczych i ma większe wsparcie w jego działaniu od innych. To tania opcja, ale system chłodzenia powinien być wysokiej klasy.

Jak stworzyć własną koparkę bitcoinów na USB?

Istnieją opcje konfiguracji własnej koparki bitcoinów USB dla początkujących. Jest to niedroga opcja i działa tak jak każda inna konfiguracja.

Aby zbudować koparkę bitcoinów na USB, potrzebujesz dwóch podstawowych czynników oraz minikomputera skonfigurowanego do uruchamiania oprogramowania i zewnętrznego sprzętu do wydobywania. Oba są wykonane z różnych komponentów. Potrzebne komponenty to

Minikomputer

Sprzęt zewnętrzny

Procedura konfiguracji

  • Przykryj Raspberry pi osłoną.
  • Prześlij oprogramowanie do wydobywania na kartę SD i włóż je do gniazda w Raspberry pi
  • Podłącz Raspberry Pi do koncentratora USB za pomocą przewodu zasilającego
  • Teraz podłącz wszystkich górników ASIC do gniazd USB dostępnych w koncentratorze
  • Umieść wentylator USB, aby schłodzić górników i podłącz jego przewód do koncentratora
  • Podłącz kabel USB, aby przenieść dane z górników do Raspberry i podłącz go do internetu za pomocą kabla Ethernet.
  • Podłącz koncentrator do źródła zasilania i włącz zasilanie, aby rozpocząć wydobycie.

Werdykt

Musisz zrozumieć, że wydobywanie bitcoinów jest procesem energochłonnym i nie każdy może uzyskać ogromne korzyści. Kiedy wydobywanie jest hobby, posiadanie własnej konfiguracji wyszukiwania USB jest lepszą opcją niż wydawanie zbyt dużo na inne opcje. Jednocześnie małe koparki USB nie zajmują zbyt dużo miejsca, co jest ogromną zaletą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy