Roblox jailbreak, jak obrabować bank

Category: Każdym Razem
17.02.2021

Bankujest lokalizacja heist / rozbój wJailbreak, wraz ze sklepu jubilerskiego, pociąg pasażerski, towarowy pociąg, Muzeum, Elektrowni, ładunku samolotu, i Statek towarowy. Lokację tę można znaleźć w mieście jako drugi co do wysokości budynek w mieście. Znajduje się w nim miejsce odrodzenia karabinu snajperskiego (za głównymi drzwiami) od aktualizacji skórek broni. 4 kwietnia 2020 r., Live Update, Bank wraz z resztą miasta otrzymał nowy wygląd. Lamborghini, Model3 i Roadster pojawiają się w pobliżu tego miejsca, a ptaszek pojawia się na szczycie brzegu na lądowisku dla helikopterów.

KiedyJailbreakwyszedł po raz pierwszy, Bank był jedynym miejscem napadu w grze. Gracze doświadczyli wielu usterek, przez co nie można było go okraść. Badimo dołożył wszelkich starań, aby je naprawić i do tej pory większość tych usterek została załatana.

W poprzednich aktualizacjach, wraz z wprowadzaniem różnych pięter bankowych, Bank był postrzegany jako najtrudniejszy napad wJailbreak. Ostatnie aktualizacje zmniejszyły jednak trudność tych pięter, dzięki czemu bank, razem ze sklepem jubilerskim, jest jednym z nieco łatwiejszych napadów.

W banku istnieje siedem możliwych sytuacji napadu, a także bankomat w holu, obok drzwi, do którego można wprowadzić kody. Karabin snajperski znajduje się w kasie bankowej, obok metalowych drzwi. Sam budynek banku nie ma powierzchni na piętrze, tylko siedem wariantów w piwnicy. Nie wiadomo, czy zmieni się to w przyszłych aktualizacjach.

Za I przeciw Plusy Cons Mimo że zamiast dawać im powiadomienia, albo zostaną aresztowani. (Jeśli cel się nie powiódł.)Zdobycie pieniędzy jest niezwykle czasochłonne dla przestępców, zwłaszcza dla graczy posiadających Gamepass Bigger Duffel Bag.Po opuszczeniu banku na interfejsie użytkownika pieniędzy przestępców pojawi się licznik czasu, pozostawiając innym minutę na ucieczkę z odebranymi pieniędzmi. Jeśli czas się skończy, nie dadzą pieniędzy.Nie zaleca się rabowania, gdy serwer ma eksploatatorów, dużą liczbę policji i / lub wyjątkowo wykwalifikowaną policję.„Presidential Vault jest szczególnie trudny do skutecznego okradania niedoświadczonych graczy, ale pojawia się rzadko.Każdy może wejść podczas napadu, więc policja może aresztować graczy lub złamać rabunek.Funkcjonariusze policji mogą łatwo ukryć się pod wodą na podłodze „Financing: Underwater, więc przestępcy nie mogą łatwo zobaczyć, jak próbują aresztować lub udaremnić napad.Niektóre awatary nie mogą lub walczą o wyjście przez zapadnię.W Krypcie Prezydenta, gdzie jest już wystarczająco ciężko, policja może łatwo złapać.Przestępcy potrzebują drabiny, aby wspiąć się na szczyt, co sprawia, że ​​inni gracze policji ich widzą i upadną, jeśli ich sprowokują. Jakie są skutki aresztowania lub rozstrzelania.Nawet dla przestępców, którzy są w Krypcie Prezydenta, parkour jest tak trudny, że będą mieli szansę zostać zabici.Policja zajmie inne strony, co skutkuje aresztowaniem. Chyba że gracz uważał, dokąd zmierza policja.Za każdym razem, gdy skarbiec eksploduje, gracze są rzucani i zabijają gracza.Policja może ukryć się w tajnym pokoju Financing: Underwater jako atak z zasadzki w celu zabicia / aresztowania złodziei.
Wysyła przestępcom powiadomienia, gdy policjant wejdzie do banku. Funkcjonariusze policji nie mogą wejść do piwnicy lub skarbca Banku, jeśli napad się nie rozpoczął. (Z wyjątkiem glitchingu lub wykorzystywania) Zwykle składa się z co najmniej dwóch różnych dróg ewakuacyjnych w zależności od rodzaju podłogi banku. Niektóre piętra są łatwiejsze i krótsze do okradania niż podobne napady. Całkiem łatwe do obrabowania (nie licząc Krypty Prezydenckiej). Niektóre podłogi są łatwe i dają dużo pieniędzy, na przykład Floor: Deductions The Mint i Floor: Blue. (Podobnie, dwaj ostatni są narażeni na zniszczenie banku przez policję). Podłogi dają więcej lub tyle samo gotówki niż sklep jubilerski dla właścicieli nieposiadających worków marynarskich. „Skarbiec Prezydencki to coś więcej niż muzeum dla posiadaczy toreb, które nie są podróżnikami i więcej niż elektrownia dla właścicieli toreb. Od aktualizacji 1B Wizyty gracze bez karty dostępu mogą wysadzić metalowe drzwi. Zawiera darmowego snajpera, który zadaje spore obrażenia wrogom. Ptaszek (który pojawia się na samym brzegu) może zostać użyty jako pojazd ucieczki po rabunku. Policja znajdująca się w Krypcie Prezydenta jest dla nich trudniejsza, co sprawia, że ​​aresztowanie przestępców jest czasochłonne. Najprawdopodobniej zostaną zabici, jeśli przestępcy mają broń. Ponieważ wariant Corridor ma dużą odległość, przestępcy mogą strzelać do policji, jeśli są przed nimi. Karabin snajperski może być używany jako broń zapasowa na wypadek, gdyby była ostatnia walka z policją. Sekretne pomieszczenie mennicy można wykorzystać do ukrycia się przed policją, trzymanie się rogów może być dobre.
Podłogi bankowe

Przegląd

Piętro: niebieskijest prawdopodobnie najłatwiejszym do okradzenia bankiem. Wszystko wewnątrz wariantu – od rekwizytów po ściany – jest w odcieniu błękitu. Podłoga opada bezpośrednio w dół przez szyb windy, podobnie do Krypty Prezydenckiej. Po zejściu na dół, przed graczem znajdowałyby się metalowe drzwi, służące jako jedyna metoda ucieczki w tym wariancie. Za graczem znajdowałyby się 4 zestawy laserowych przeszkód, każdy z jednym laserem do przeskoczenia i laserem poruszającym się pionowo nad nim. Na końcu przeszkód znajduje się bezpieczny skarbiec ozdobiony aktami sprawy i gotówką.

WypłataJeśli pomyślnie okradniesz The Blue Room do maksymalnej kwoty, powinieneś zarobić maksymalnie:

 • 3500 (domyślnie)
 • 5000 (większy gamepass worek marynarski)4200 (VIP Gamepass)6000 (VIP Gamepass i Bigger Duffel Bag Gamepass)GaleriaPrzeglądPiętro: Odliczeniato raczej trudniejsza – choć wciąż łatwa do okradzenia – podłoga, na której czeka kilka ruchomych laserów. Zejdź po schodach do dużego pokoju. Po prawej stronie jest otwarta przestrzeń wypełniona ruchomymi laserami i skarbiec banku. Idź prosto, a gracze skończą przy metalowych drzwiach prowadzących do drabiny.

  W tym wariancie ucieczka po drabinie jest o wiele bardziej wyjątkowa, ponieważ po otwarciu drzwi prawa ściana, stojąc z dala od drzwi, przesunie się w lewo i zablokuje ścieżkę prowadzącą do skarbca, odcinając wchodzącym graczom możliwość wejścia tą drogą. Tak się składa, że ​​część pierwszej ściany, którą widać wchodząc po schodach, otworzy się na lobby z niebieskim laserem. Do tego pomieszczenia prowadzą również metalowe drzwi. Pomieszczenie składa się z kilku skoków i 2 punktów czołgania się z drabiną na końcu holu. Warto również zauważyć, że ścieżka powróci do tego, jak była przed zamknięciem drzwi.

  WypłataJeśli przestępcom uda się obrabować Floor: Potrącenia do maksymalnej kwoty, powinni zarobić maksymalnie:

  • 2500 (domyślnie)
  • 3000 (VIP Gamepass)4000 (większy gamepass worek marynarski)4800 (większy gamepass z torbą sportową i gamepass VIP)GaleriaPrzeglądFinansowanie: Podwodnyprowadzi graczy w dół po schodach do ścieżki prowadzącej do drabiny. Klatka schodowa prowadzi do kolejnych schodów prowadzących do zbiornika wodnego. Podążaj schodami w dół do wody, aby dotrzeć do skarbca.

   Na powierzchni i na dnie wody znajduje się wiele laserów, których można łatwo uniknąć, jeśli gracze nie skaczą w wodzie. Przed skarbcem znajduje się laser poruszający się pionowo, blokujący sklepienie. Gracze muszą odpowiednio wyczuć czas, aby uniknąć lasera. Przestępcy mogą wtedy zacząć umieszczać dynamit w skarbcu.

   Spoglądając ze skarbca, gracze mogą zobaczyć małe metalowe drzwi na lewej ścianie. Rozbij go i podążaj ścieżką. Przeskocz nad kilkoma laserami i na końcu schyl się pod ścianą lasera. Teraz dotarłby do drabiny i ścieżki prowadzącej z banku.

   Gracz może alternatywnie płynąć w lewo zamiast w prawo do przeciwległej ściany. Jeśli gracz schylił się i wszedł pod tę ścianę, zostanie znaleziony sekretny pokój z naklejką z logoJailbreaknad małą podkładką i tabliczką z napisem „Ćśś, to miejsce jest tajemnicą! Świetna robota!. Przed tym. Jeśli wybuchające drzwi zamkną się, gdy gracz znajduje się w pokoju, wejście się cofnie, a gracz zostanie uwięziony w środku, chyba że ktoś inny eksploduje drzwi lub skończy się czas. To jajko wielkanocne służy wyłącznie celom dekoracyjnym.

   WypłataJeśli przestępcom uda się okraść Financing: Underwater do maksymalnej kwoty pieniędzy, powinni zarobić do:

   • 3000 (domyślnie)
   • 4500 (większy gamepass worek marynarski)3600 (VIP Gamepass)5400 (VIP Gamepass i większa torba sportowa Gamepass)GaleriaPrzeglądKrypta prezydenckajest prawdopodobnie najtrudniejszym wariantem do obrabowania. Po opuszczeniu przez graczy włazu pojawia się szeroki, pusty korytarz, składający się z solidnej, półprzezroczystej ściany laserowej, która przesuwa się od przodu do tyłu korytarza. Kiedy gracze dotykają tej ściany, mogą szarpać się / spaść na ziemię, pozwalając laserowi na zadanie większych obrażeń. Aby go ominąć, gracze muszą biec w kierunku „bezpiecznego punktu – małych szczelin w ścianie, gdzie mogą się schować i poczekać, aż laserowa ściana ponownie przejdzie. Po jednej lub dwóch turach gracze dotrą do skarbca.

    Skarbiec w tym wariancie jest jedynym, w którym znajdują się lasery, z kilkoma laserami na ziemi, nad którymi można przeskoczyć. Jednak trudność polega na uniknięciu uszkodzeń powodowanych przez pionowe lasery poruszające się tam iz powrotem. Gracze mogą tego uniknąć, poruszając się w lewo i w prawo lub dopasowując się do szczelin między 3 przychodzącymi laserami. Są ich 2 zestawy, a każdy ma 3 słupki, które następują po sobie odwrotnie, dzieląc pomieszczenie na połowy.

    Istnieją dwa sposoby ucieczki ze skarbca prezydenta: wejście lub metalowe drzwi wybuchowe.

    Ucieczka przez wejście jest łatwa do zauważenia. Drabina została potajemnie dodana w aktualizacji, aby gracze mogli wspiąć się z powrotem drogą, którą przyszli. Gracze muszą tylko wrócić do miejsca, w którym zaczęli i wspiąć się po drabinie. Ponieważ sekcja wejściowa jest ciemna, zlewając drabinę ze ścianą, niedoświadczeni gracze mogą ją łatwo przeoczyć.

    Metalowe drzwi znajdują się tuż przed sklepieniem, chociaż drzwi są znacznie większe niż wszystkie inne formy. Korytarz (który jest również największy) ma kilka laserów na ziemi i 3 pionowe lasery poruszające się po przekątnej. Na końcu znajduje się ściana lasera złożona z 4 mniejszych laserów, które mają włączoną opcję kolizji (stałych i przeszkadzających). Kucnij pod tą ścianą, aby dotrzeć do drabiny i uciec. Ta metoda ucieczki jest wysoce zalecana, ponieważ gracze nie muszą ryzykować wyjścia przez frontowe drzwi, jednak policja może obozować przy każdym wyjściu, uniemożliwiając przestępcom ucieczkę bez aresztowania.

    WypłataJeśli przestępcom uda się okraść Skarbiec Prezydencki do maksymalnej kwoty, powinni zarobić maksymalnie:

    • 4500 (domyślnie)
    • 6000 (większy gamepass worek marynarski)5400 (VIP Gamepass)7200 (VIP Gamepass i Bigger Duffel Bag Gamepass)GaleriaPrzeglądMennicazostała dodana w aktualizacji menniczej (16.03.2019). Za przesuwanymi drzwiami, które wymagają karty dostępu, ścieżka będzie podobna do klasycznego skarbca, z ceglanymi ścianami w kolorze „Miętowej zieleni. Skręć w lewo, a zobaczysz korytarz z laserem do przeskoczenia i jednym do czołgania się. Po lewej stronie znajduje się niewidoczna ściana, za którą znajduje się szereg przenośników przetwarzających pieniądze i ciemne drzwi, a po prawej szerokie, otwarte pomieszczenie z laserami w układzie szachownicy na ziemi. Na końcu korytarza będzie duży laserowy obby, nad którym gracze muszą przeskoczyć i przejść, aby dostać się do skarbca.

     Wewnątrz skarbca, jeśli gracz podejdzie do drugiego worka z pieniędzmi z lewej strony i czołgnie się, będzie mógł się do niego wczołgać, odsłaniając ukryty tunel. Ten tunel jest niezwykle duży i ma ceglane ściany poza sklepieniem. Jeśli wstaniesz / przestaniesz czołgać się, ekran będzie się zacinał i będziesz musiał ponownie czołgać się, aby się ruszyć, podobnie jak w starej ucieczce wentylacyjnej w więzieniu. Po kilku turach gracz wejdzie do pomieszczenia z pieniędzmi, który minął wcześniej, wchodząc przez jedne z drzwi. Podobnie jak ukryty pokój w wariancie „Finansowanie: Podwodne, ten pokój nie ma celu; pomieszczenie nie zapobiega aresztowaniu, a gotówka na taśmociągach jest nie do odebrania.

     WypłataJeśli przestępcom uda się okraść Mennicę do maksymalnej kwoty, powinni zarobić maksymalnie:

     • 3500 (domyślnie)
     • 5000 (większy gamepass worek marynarski)4200 (VIP Gamepass)6000 (VIP Gamepass i Bigger Duffel Bag Gamepass)GaleriaPrzeglądClassic: Remasteredopiera się na podziemnej sekcji banku, która istniała od publicznego wydania BETA do aktualizacji wariantów banku / sklepu jubilerskiego lub „Mega Robbery Update. Podążaj schodami w dół do piwnicy, gracze mogą znaleźć mały laserowy parkour, w którym muszą kucnąć i przeskoczyć kilka laserów. Skarbiec czeka na końcu mini lobby.

      Patrząc ze skarbca, metalowe drzwi prowadzące do drabiny znajdują się na przeciwległej ścianie. Za drzwiami znajduje się korytarz z dwoma laserami do przeskoczenia, a na końcu korytarza drabina.

      WypłataJeśli przestępcom uda się okraść Classic: Remastered do maksymalnej kwoty, powinni zarobić maksymalnie:

      • 2000 (domyślnie)
      • 3500 (większa Gamepass worek marynarski)2400 (VIP Gamepass)4200 (gamepass VIP i większy gamepass worek marynarski)GaleriaPrzeglądKorytarzto najnowszy skarbiec bankowy dodany doJailbreak. Został dodany w Aktualizacji z 1 lutego 2020 r. Jest to średnio twarda krypta do obrabowania, składająca się z trzech zestawów łatwych do uniknięcia laserów, które czasami można zignorować, przechodząc przez pokój po lewej stronie (od strony skarbca). Pomiędzy dwiema ścieżkami znajduje się dziura pośrodku z ruchomymi laserami, które mogą usunąć 1/5 zdrowia gracza po dotknięciu. Jedynym sposobem na stworzenie pełnej ścieżki jest wysadzenie drzwi wyjściowych, ponieważ platforma pod laserami uniesie się i utworzy ścieżkę. Po wpadnięciu do laserów nie sposób jednak podnieść się z powrotem, chyba że eksplodują drzwi. Ta luka jest szeroka, bardzo szeroka, czasami nawet gracze w ostatniej chwili skaczą i sprintem. Od czasu do czasu wpadają w lukę. Gracze nie mogą czekać na otwarcie skarbca,więc muszą stać przed skarbcem bez uderzenia przez drzwi skarbca. Metalowe drzwi wybuchowe są uważane za twardszą wersję głównego obby (1 zestaw łatwych do uniknięcia), podobnie jak inne pomieszczenia bezpieczeństwa po lewej stronie, które nie mają przeszkód.

       WypłataJeśli przestępcom uda się obrabować skarbiec Corridor do maksymalnej kwoty, powinni zarobić maksymalnie:

       • 3000 (domyślnie)
       • 4500 (większy gamepass worek marynarski)3600 (VIP Gamepass)5400 (VIP Gamepass i większa torba sportowa Gamepass)GaleriaJak obrabować bank

        Gracz musi być przestępcą, aby obrabować to miejsce, a bank musi być otwarty. Może to być sygnalizowane zapaleniem się świateł i zgaszeniem znaku „Zamknięte.

        PrzedmiotówAby obrabować bank, gracze będą potrzebować karty dostępu. W zależności od ich umiejętności, można zebrać kilka przedmiotów, aby zwiększyć szanse na udane okradanie budynku:

        • Karta dostępu. Wymagane, aby uzyskać dostęp do banku we właściwy sposób.
        • Bronie. Gorąco polecany, używany do zabijania policji, która próbuje aresztować graczy w banku.Wyrzutnia Donut / Forcefield. Zalecane, ale nie wymagane, używane do leczenia zdrowia, jeśli gracze mają niski poziom zdrowia. Chociaż jest to naprawdę zalecane podczas rabowania wariantu Presidental Vault, szczególnie z Forcefield Launcher, ponieważ szybciej leczy zdrowie gracza.Jetpack: można go użyć do ominięcia otworu na środku podłogi korytarza bez otwierania metalowych drzwi.WstępowaniePo zdobyciu karty, gracze mogą otworzyć metalowe drzwi prowadzące do schodów lub skorzystać z bocznych drzwi po lewej stronie, a następnie zejść po schodach lub zeskoczyć szybem do obszaru skarbca w zależności od wariantu banku.

         Istnieje zatem siedem możliwych skarbców:

         • Krypta prezydencka
         • Klasyczny: zremasterowanyMiętaFinansowanie: podwodnePodłoga: niebieskaPiętro: odliczeniaKorytarzKażda krypta ma różne tory przeszkód, składające się głównie z laserów – które odbierają 1/5 zdrowia graczy – które należy pokonać, aby zbliżyć się do skarbca. Gdy to się powiedzie, zostanie na nim automatycznie umieszczony dynamit; gracze nie powinni stać przed skarbcem, ponieważ podmuch może zepchnąć graczy z powrotem do laserów.

          Jeśli gracze stracą zdrowie, zaleca się zjedzenie pączka lub uruchomienie pola siłowego za pomocą wyrzutni pola siłowego, jeśli to możliwe.

          Kradzież pieniędzyPo otwarciu skarbca po prostu wejdź do środka, a pieniądze automatycznie wpadną do torby, jednorazowo po 50 $. Zwróć uwagę, że w Krypcie Prezydenta znajdują się lasery; gracze mogą ich unikać, obracając się na boki. Kiedy worek jest wypełniony do twojego zadowolenia, gracze mogą uciec.

          UcieczkaIstnieją trzy sposoby na ucieczkę we wszystkich odmianach:

          Pierwszym sposobem jest ucieczka przezgłówne drzwi. Może to być najtrudniejszy sposób, ponieważ gracze mogą być zmuszeni do unikania nadchodzącej policji przechodzącej przez drzwi.

          Drugi sposób polega na przejściu przezboczne drzwi, skręceniu w zakręt z wejścia do skarbca, który prowadzi do alejki, dzięki czemu jest to ukradkowa droga ucieczki.

          Trzeci sposób, dodany w aktualizacji 1B Wizyty, polega na przejściu przezmetalowe drzwi wybuchowektóra zmienia lokalizację w zależności od wariantu banku. Gracz musi najpierw położyć dynamit na drzwiach i odczekać dziesięć sekund, aż wybuchnie. Następnie napotkają losowy laserowy obby, który powinni przejść (w zależności od piętra banku). Na końcu; wejście po drabinie otwiera zapadnię, która znajduje się przy bocznym wejściu do banku. Ponieważ czekanie na otwarcie drzwi kosztuje czas, wielu graczy woli je otworzyć przed rozpoczęciem rabowania skarbca, ponieważ dynamit jest umieszczany podczas rabowania i mogą go użyć do szybkiej ucieczki po zakończeniu zbierania gotówki. Jednak drzwi pozostają otwarte tylko przez minutę po wysadzeniu; jeśli zostanie zamknięty, będzie musiał zostać ponownie wysadzony w powietrze. Zaleca się skorzystanie z tej ucieczki, jeśli karta dostępu nie jest dostępna lub policjanci koczują przy bramkach, ale zrobienie tego będzie kosztować trochę czasu.Korzystając z tej metody, trzymaj się z dala od drzwi, ponieważ eksplozja może wepchnąć graczy w lasery.

          Popiersie napadu na bank

          Napadu na bank biustdzieje, gdy unbribed policjant podchodzi do skarbca żyje.

          Jako policjantowi trudno jest dokonać napadu na bank, biorąc pod uwagę, że muszą przedostać się przez lasery, a przestępcy wewnątrz skarbca najprawdopodobniej będą mieli broń i są w gangu, co sprawi, że zestrzelą każdego policjanta, którego zobaczą .

          Jeśli zdarzy się, że policjant dostanie się do skarbca, na czacie pojawi się komunikat „[użytkownik (y)] został przyłapany podczas napadu na bank. Jeśli którykolwiek z rabusiów został nagrodzony, tuż poniżej pojawi się „[nazwa użytkownika policja, która złapała rabunek], odebrała [nazwę użytkownika (nazwy użytkownika) złodzieja (złodziei)] [kwota nagród] bounty!. Jeśli złodzieje mieli różne zlecenia, pojawią się co najmniej dwie wiadomości. Jeśli żaden ze złodziei nie otrzymał nagrody, funkcjonariusz policji otrzymuje normalną kwotę za aresztowanie (400 $, 480 $ dla użytkowników VIP). Przestępcy, którzy okradli bank, ale uciekli, zanim policjant złapał napad, nie zostaną aresztowani.

          Jeśli gracze znajdują się na serwerze z policjantem, który może wykorzystaćNIErabuj banku, ponieważ policjant wykorzystujący tę operację może łatwo złamać rabunek. Niektórzy policjanci mają tendencję do czekania, aż skarbiec eksploduje – co powoduje wzrost opóźnienia dla pobliskich graczy – a następnie rzuca się do skarbca.

          Trudność w powstrzymaniu napadu na bank zależy od piętra banku. Zależy to nie tylko od tego, jak trudna jest droga do skarbca, ale także od tego, jak podatni są funkcjonariusze na ostrzał.

          • To sprawia, żeprezydencki skarbieci piętro: odliczenia są trudniejsze do zniszczenia niż jakiekolwiek inne piętro banku, ponieważ jeden ma szalone trudności (jeśli przestępca czeka na ciebie przy ruchomej ścianie laserowej), a drugi to długa ścieżka z ruchomymi laserami. i przy dobrej widoczności, aby przestępcy mogli do ciebie strzelać.
           • To również sprawia, żeFinancing: Underwaterjest najłatwiejszym do zerwania dnem banku, ponieważ nie tylko nie ma żadnych twardych przeszkód, ale woda chroni gracza przed widocznością. Występuje błąd polegający na tym, że jeśli policjant wejdzie do skarbca wFinancing: Underwatergdy w środku nie ma przestępców, napad nie zostanie usunięty, a gracze nie zostaną teleportowani. Można to naprawić, wychodząc i ponownie wchodząc.

            Wskazówki i porady dotyczące okradania / niszczenia banku

            Przed wejściem

           • Zdecydowanie zaleca się przyniesienie pączków, broni i materiałów wybuchowych, aby pomóc w obronie i utrzymaniu się przy życiu w banku.
           • Zaleca się, aby gracze nie okradali banku w pojedynkę, chyba że na serwerze nie ma policji. Postaraj się przyprowadzić grupę przestępców, ponieważ mogą pomóc ci w strzelaniu do policji w banku i zmniejszyć ryzyko upadku banku. Nie zaleca się również rabowania układuFinansowanie: Podwodnyz doświadczoną policją na serwerze.Broń taka jak strzelba i uzi jest preferowanym wyborem broni do uzbrojenia ze względu na bardzo duże obrażenia na krótkim dystansie, jednak każda broń będzie działać.W trakcie rabunku / napadu na Bank
           • Nie próbuj otwierać metalowych drzwi wybuchowych przed dokonaniem rabunku, gdyż zapewnia to powolną i trudną ucieczkę przed napadem na bank. Ponadto wybuchowe drzwi zamkną się po 1 minucie i trzeba będzie je ponownie wysadzić, co sprawi, że ucieczka z pełną torbą będzie prawie niemożliwa.
            • Tej ucieczki można użyć, jeśli gracz z kartą umrze lub wyjdzie wcześniej niż gracz.
            • Spróbuj rzucać granatami i rakietami, by uszkodzić policję, która obozuje na schodach. Ta metoda może być bardzo kosztowna, biorąc pod uwagę, że 5 granatów kosztuje 10 000 $, a 10 rakiet kosztuje 10 000 $. Może to jednak zapewnić, że nie zostaniesz aresztowany, ponieważ policja może przyjąć obrażenia obszarowe wystrzelone z Wyrzutni rakiet, nawet za ścianą.Czekając na otwarcie skarbca, ustaw się w miejscu, w którym możesz z łatwością bronić ścieżki wejściowej przed policją, nie będąc blisko Ciebie (np. Do skarbca Mennicy, przeskocz nad dwoma laserami prostopadłymi do skarbca i zaczekaj w rogu z dala od to i ścieżka wejściowa.Dobry cel jest niezbędny, aby wyeliminować policjanta próbującego wtargnąć do skarbca.Jeśli przestępca z pieniędzmi z napadu opuści bank, zostanie aresztowany lub umrze, aktywuje się minutowy licznik czasu napadu na bank. Daje to wszystkim pozostałym złodziejom jedną minutę na pomyślne opuszczenie banku z pieniędzmi z napadu lub wyrzucenie ich, jeśli nie zdążą. Licznik nie ma wpływu na graczy, którzy już wyszli z gry, i nadal otrzymają pieniądze.Spróbuj aresztować gangi według piętra banku. Na przykład większość ludzi okradających podłogę korytarza ucieknie przez wejście, podczas gdy ludzie okradający kryptę prezydencką najprawdopodobniej uciekną przez zapadnię.Nie jest dobrym pomysłem używanie dużego pakietu Rthro podczas wykonywania przeszkody laserowej w banku, ponieważ gracze nadal będą odnosić obrażenia, nawet jeśli kucną pod dolnymi laserami, które wymagają kucania. Wynika to z faktu, że niektóre ramy Rthro mają większy hitbox niż R15, ze względu na wysoki wygląd tego typu nadwozia. Jednak mniejsze pakiety Rthro z mniejszymi hitboxami, takie jak Junkbot, ułatwiają pokonanie przeszkody bankowej i utrudniają policji / przestępcom strzelanie do ciebie z powodu mniejszych hitboxów.Najlepiej nie używać animacji poszerzających postać, jeśli chcesz ułatwić sobie okradanie banku; wszystkie warianty wymagają omijania laserów w jednym punkcie, często zmuszając cię do czołgania się w ciasnych szczelinach, co może być śmiertelne. Szersze awatary mogą również mieć trudności z wyjściem przez klapę.Dobrym pomysłem jest spieszyć się w skarbcu na łatwiejszych trasach, tak jak jest on otwarty. W większości przypadków eksplozja powoduje niewielki skok opóźnienia dla pobliskich graczy i dlatego większość nie może zareagować na czas, aby sobie z tobą poradzić. Oznacza to również, że jeśli jesteś przestępcą, powinieneś być gotowy do strzelania do każdej policji, która spróbuje tej taktyki.Użyj szybowca, aby łatwiej pokonać napady na bank dzięki dużemu przyspieszeniu szybowca.Przynieś wyrzutnię pola siłowego podczas niszczenia napadów na banki, ponieważ pola siłowe nie tylko chronią cię przed ostrzałem, ale także uzupełniają twoje zdrowie. Nadal możesz zostać uszkodzony przez rakiety, granaty lub przez przeciwników strzelających w dowolne odsłonięte części ciała.Zaleca się, aby po zobaczeniu powiadomienia „Policja weszła do banku, jeśli znajduje się w obszarze Finansowanie: Podwodny pokój, powinien wpłynąć do obszaru, w którym będzie bardzo dobrze widzieć policję wchodzącą przez alejkę i przygotować się do strzelać do policjanta. Jeśli metalowe drzwi wybuchowe są otwarte, możesz stamtąd również ostrzelać policję.Gdy gracz gra więcej, zda sobie sprawę, że czołganie się pod laserami CZĘSTO powoduje ich śmierć, ponieważ:

             • Wysokość awatara Robloxa jest dokładnie taka sama, jak odstęp między tymi „dolnymi laserami tuż przed i po tych „średnich i wysokich laserach.
             • Więc kiedy gracz się czołga, przez większość czasu prawie zawsze dotyka tych laserów. Powinni zauważyć, że ich próba zapobieżenia uszkodzeniom przez czołganie się NIE zapobiega uszkodzeniom, w rzeczywistości otrzymują one gwarantowane obrażenia podczas pełzania.Ich postać przypadkowo dotyka niektórych laserów i poruszają się wolno, gdy się czołgają, więc laser POWTARZALNIE je uszkadza. Podczas rabowania układu korytarza zdecydowanie zaleca się zdetonowanie rowu laserowego, co umożliwi pomyślne przejście platformy. Większość awatarów nie może przeskoczyć przez rów, a po wejściu do rowu opuszczenie go bez pomocy jest prawie niemożliwe.Od czasu do czasu sprawdzaj swoje plecy, gdy próbujesz zniszczyć bank, zwłaszcza gdy nie znajdujesz się w bańce pola siłowego. Przestępcy mogą cię wystraszyć od tyłu.Użyj paralizatora. To neutralizuje przestępcę na 4 sekundy, dając ci optymalny czas na rozbicie banku.Chwyć Snajpera, jeśli gracz nie ma żadnej broni. Snajper zadaje duże obrażenia i jest bardzo celny.Kup Lamborghini lub Little Bird jako pojazdy do ucieczki z banku. Te dwa pojazdy świetnie nadają się do ucieczki ze względu na ich świetne osiągi.Miejsce odrodzenia małego ptaszka

              Little Bird pojawia się na lądowisku na szczycie banku. Został dodany na szczyt banku w aktualizacji statku towarowego w połowie 2020 roku. Będziesz potrzebował pojazdu powietrznego lub plecaka odrzutowego, aby dostać się na szczyt budynku, aby zdobyć Little Bird. Gracze mogą również uzyskać dostęp do Helipad bez pojazdu powietrznego, korzystając z drabiny, która została dodana podczas poprzedniej aktualizacji Jailbreak.

              Karabin snajperski

              Karabin snajperski został dodany do banku 8 marca 2020 roku. Pojawia się tuż przy drzwiach banku, chociaż do jego zdobycia potrzebna jest karta dostępu. Zadaje 30 obrażeń na najbliższym dystansie i 80 obrażeń na dalszych dystansach. Zaleca się chwytanie tego pistoletu w banku podczas napadu, ponieważ jest darmowy i może zadać dobre obrażenia.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy