Stawki CD Banku USA

17.02.2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 10 września 2020 /
 • 1 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Rzetelność redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  US Bank oferuje różne warunki dotyczące swoich certyfikatów depozytowych; jednak stopy procentowe banku są generalnie słabe.

  Bank oferuje standardowe płyty CD na okres od jednego miesiąca do 60 miesięcy. Oferuje również kilka specjalnych płyt CD. Chociaż promocyjne płyty CD mają bardziej atrakcyjne stawki, nadal można znaleźć wyższe stawki gdzie indziej. Nawet niektóre internetowe rachunki oszczędnościowe przyniosą większe odsetki.

  US Bank uzyskał ocenę 2,7 z 5 w ogólnej ocenie Bankrate.

  Stawki CD Banku USA

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat standardowych stawek CD w US Bank.

  Semestr RRSO Minimalny depozyt 1 miesiąc0,05%500 $2 miesiące0,05%500 $3 miesiące0,05%500 $6 miesięcy0,05%500 $9 miesięcy0,05%500 $12 miesięcy0,10%500 $18 miesięcy0,10%500 $24 miesiące0,10%500 $36 miesięcy0,20%500 $48 miesięcy0,25%500 $60 miesięcy0,35%500 $

  Tutaj znajduje się więcej informacji na temat specjalnych stawek CD banku US Bank.

  Nazwa konta Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD Płyta CD
  Semestr RRSO Minimalny depozyt 11 miesięcy0,15%1000 $19 miesięcy0,20%1000 $27 miesięcy0,25%1000 $59 miesięcy0,50%1000 $

  Uwaga: Przedstawione RRSO (roczna stopa procentowa) są aktualne na dzień 10 września 2020 r. RRSO niektórych produktów mogą się różnić w zależności od regionu.

  Porównanie stawek CD w bankach USA z bankami o najwyższych dochodach

  W porównaniu z innymi bankami, stawki CD US Bank pozostawiają wiele do życzenia. Obecnie można znaleźć konkurentów, którzy płacą około 1,05 procent RRSO za 12-miesięczne płyty CD.

  Jedynymi stosunkowo konkurencyjnymi płytami CD, które oferuje bank US Bank, są płyty promocyjne. Jeśli potrzebujesz płyty CD z promocyjnym terminem, warto rozważyć opcje US Bank. Ale nadal można znaleźć płyty CD oferowane przez inne banki, takie jak Live Oak Bank lub Marcus firmy Goldman Sachs, oferujące stawki za sokowirówki. Te banki oferują wyższe RRSO, co pomaga szybciej osiągnąć cele finansowe.

  Inne opcje oszczędności w US Bank

  Oprócz standardowych płyt CD, US Bank oferuje również płyty CD Step Up lub Trade Up.

  Płyta CD Step Up zapewnia automatyczną podwyżkę stopy procentowej co siedem miesięcy w okresie 28 miesięcy. W międzyczasie, wymienna płyta CD pozwala na zwiększenie stawki w wybranym przez Ciebie momencie podczas życia płyty.

  Możesz również rozważyć opcje konta oszczędnościowego lub konta na rynku pieniężnym.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

  Nazwa konta Specjalna płyta CD Specjalna płyta CD Specjalna płyta CD Specjalna płyta CD