Ta drobna kryptowaluta jest na dobrej drodze, aby rozbić Bitcoin w 2020 roku

Category: Ciągu Ostatnich
17.02.2021

Bitcoin osiągnął jak dotąd w tym roku lepsze wyniki niż większość innych aktywów i jest oczywiście jednym z najlepszych zakładów w 2020 roku.

Cena bitcoinów, po gwałtownym spadku w marcu w związku z szerszą wyprzedażą wywołaną koronawirusem, wzrosła w tym roku o około 30%.

Jednak cena jednej drobnej kryptowaluty prawie się podwoiła od stycznia – a wielu spodziewa się, że wzrośnie ona jeszcze bardziej.

Bitcoin zwiększył swoją dominację na rynku kryptowalut w ostatnich miesiącach, choć niektórzy. [+] mniejsze kryptowaluty wciąż osiągają ogromne zyski – wyprzedzając nawet wzrost cen bitcoinów.

Tezos, działający jako XTZ, wzrósł o 85% od początku roku, dodając do zysków osiągniętych w zeszłym roku i zapewniając tezos kapitalizację rynkową w wysokości prawie 1,8 miliarda dolarów.

Poważne ostrzeżenie wydano za ponad 300 000 USD w modelu ceny akcji do przepływu bitcoinówXRP Ledger Foundation – kolejny krok decentralizacji XRP?Wewnętrzne spojrzenie na organy regulacyjne stanu Wyoming przygotowujące się do pierwszych egzaminów Crypto BankNa początku roku tezos był 15. najcenniejszą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej, według danych CoinMarketCap, ale teraz znalazł się w pierwszej dziesiątce – i może szybko wyprzedzić niektórych rywali, jeśli będzie kontynuowany.

„Tezos wydaje się być obecnie jedną z najpopularniejszych platform dla nowych projektów, na których można budować – powiedział Mati Greenspan, założyciel firmy Quantum Economics zajmującej się analizą rynku, który posiada kilka tezo.

„Wykorzystuje ją kilka projektów, które obecnie doradzam. Ponadto tokenomika jest tak skonstruowana, że ​​duża część przychodzącej podaży jest kierowana do obstawiania i wycofywania z rynku.

Tezos, który stylizuje się na „samoregulującą się księgę kryptograficzną i wykorzystuje tak zwany model konsensusu typu „dowód stawki, stał się ulubionym blockchainem i kryptowalutą dla tokenizowanych nieruchomości i tokenów bezpieczeństwa.

Ponieważ uważnie obserwowana podaż bitcoina w tym tygodniu spada, niektórzy sugerują, że ci, którzy utrzymują sieć bitcoin, znani jako górnicy, mogą zmienić swoją moc obliczeniową na inne kryptowaluty – potencjalnie dając im impuls.

Jednak tezos, który używa dowodu stawki zamiast dowodu pracy bitcoina, nie może być wydobywany jak bitcoin.

Generalnie uważa się, że łańcuchy bloków typu „proof-of-hill są bardziej skalowalne i wymagają mniej zasobów, ponieważ nie wymagają od górników rozwiązywania złożonych problemów matematycznych w celu stworzenia kolejnego bloku.

Zachęcają również posiadaczy tokenów do udziału w bezpieczeństwie sieci.

Posiadacze Tezos, jeśli ich środki są przechowywane w określonych portfelach, mogą „postawić swoje XTZ i otrzymać dodatkowe tokeny jako nagrodę za tworzenie i weryfikację nowych bloków w łańcuchu.

Cena tezos wzrosła o około 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przewyższając rajd bitcoina.

„Tezos nie jest monetą opartą na dowodzie pracy, więc nie można jej wydobywać – powiedział Joe DiPasquale, dyrektor generalny zarządzającego funduszami hedgingowymi BitBull Capital.

„Jest to jednak jeden z bardziej obiecujących projektów wychodzących z początkowej ery oferowania monet, co daje mu przewagę w czasach takich jak te, kiedy cena bitcoina docenia i podnosi rynek dla kilku wybranych projektów wysokiej jakości .

Według DiPasquale, Tezos skorzystał z różnych platform wspierających możliwość „obstawiania tokenów tezos w ostatnich miesiącach, według DiPasquale, który wskazał na amerykański podział głównych bitcoinów i kryptowalut Binance, „co jest również pozytywnym czynnikiem wpływającym na cenę.

Rajd tezos, który rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku, był również wspierany przez duże partnerstwa ze światem finansowym i tak zwany kran Fundacji Tezos, który przyznaje użytkownikom do 0,01 XTZ co 12 godzin.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy