Victoria’s Secret Credit Card & Angel Rewards Program – pełna recenzja

Category: Obsługi Klienta
17.02.2021

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Victoria’s Secret to jedna z najpopularniejszych marek bielizny w kraju. Ich niepowtarzalne reklamy i ciągła sprzedaż przyciągają wielu kupujących, więc co z ich kartą kredytową? Czy może zaoszczędzić ci ciężko zarobionej gotówki na tych drogich ubraniach?

W tej recenzji omawiamy korzyści z karty Victoria’s Secret Angel Card, program nagród, opłaty, wady i nie tylko – więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy pasuje ona do Twojego portfela!

Spis treści

Spis treści

Karta kredytowa Victoria’s Secret w skrócie
Karta Anioł Wiktorii
Główne korzyści 🙌 Zdobywaj nagrody za zakupy (1 punkt za 1 USD)

💕 Potrójne punkty za wszystkie zakupy biustonoszy

3 Wybierz swoje potrójne dni dni)

💰 15 USD zniżki na przyszłe zakupy

📓 „Mała książeczka z ekskluzywnymi

korzyściami 📦 Bezpłatna dostawa przy zakupach obejmujących staniki

🎁 Urodziny prezent

😇 Dodatkowe korzyści ze statusami Angel VIP
Roczna opłata 0 USD
KWI 27,24% zmienna
Opłata za opóźnienie Do 39 USD
Karta Victoria’s Secret Angel jest podstawową kartą sklepową wydawaną przez Comenity Bank.

Ubiegając się o kartę, możesz wybrać jeden z dwóch „wyglądów lub wzorów. Niezależnie od tego, który projekt wybierzesz, korzyści z karty są dokładnie takie same.

Zdjęcie dzięki uprzejmości comenity.net.

Z tej karty można korzystać wyłącznie w sklepach Victoria’s Secret (VS) i PINK (w USA), victoriassecret.com i Bath & Body Works.

Ponadto nagrody można wykorzystać tylko przy zakupach Victoria’s Secret i PINK (w sklepie lub online).

Gorąca wskazówka: Chociaż możesz użyć swojej karty anioła w Bath & Body Works nie zdobędziesz tam punktów Angel Rewards ani nie możesz wykorzystać swoich nagród na zakupy Bath & Body Works. Warto również zauważyć, że nie możesz korzystać z karty anioła na stronie bathandbodyworks.com.

Korzyści z karty i program nagród aniołów (szczegółowe)

Program Victoria’s Secret Angel Rewards jest w rzeczywistości dość popularny – jeśli często robisz zakupy w VS, z pewnością odniesiesz korzyści.

Zdjęcie dzięki uprzejmości victoriassecret.com.

Poziomy statusu i postępIstnieje kilka korzyści, które są standardowo dołączane do karty Victoria’s Secret Angel. Jednak program obejmuje również statusy warstwowe bezpośrednio związane z wydatkami posiadacza karty.

Zasadniczo im więcej wydajesz, tym więcej korzyści zarabiasz. Skumulowane punkty do uzyskania statusu są obliczane na podstawie kolejnych 12 miesięcy.

Statusy nagród 3 VS Angel Card to:

 • Anioł
 • Angel VIP (500+ punktów)Angel Forever (ponad 1000 punktów)

  Zdjęcie dzięki uprzejmości victoriassecret.com.

  Warunki programu nagród VS stanowią, że członkowie Angel i członkowie Angel VIP zachowają swój osiągnięty status do czasu osiągnięcia kolejnego wyższego statusu.

  Gdy członek osiągnie status Angel Forever, pozostanie na tym poziomie przez pozostałą część tego roku programu, a także przez 1 kolejny rok programu. Warunki określają również, że „rok programu rozpoczyna się 1 lutego i kończy 31 stycznia.

  Następnie posiadacz karty Forever Angel musi ponownie zakwalifikować się do statusu Forever, zdobywając 1000 punktów w każdym kolejnym roku programu. Jeśli tego nie zrobią, spadną z powrotem do statusu Angel VIP.

  Gdy kupujący osiągnie status VIP lub Forever, nigdy nie spadnie z powrotem do podstawowego poziomu Anioła. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy ich wydatki spadną poniżej (początkowo) wymaganych 500 punktów w roku programu.

  Podstawowe profity 🙌 Zdobywaj nagrody za zakupy (1 punkt za 1 $): Podstawowe punkty to 1 punkt za każdego 1 $ wydanego w sklepach VS, sklepach PINK i victoriassecret.com. Ogólnie zarobki w postaci nagród są obliczane w następujący sposób:

  • Anioł: 10 $ nagrody za każde 250 punktów
  • Anioł VIP: 10 $ nagrody za każde 250 punktówForever Angel: 15 $ za każde 250 punktów(Więcej na ten temat poniżej w „W jaki sposób przyznawane są nagrody podstawowe)

   💕 Potrójne punkty za wszystkie zakupy biustonoszy: członkowie Angel Rewards zdobywają potrójne punkty za wszystkie zakupy biustonoszy, w tym biustonosze z wyprzedażą i przecenione. Ten potrójny bonus zostanie zastosowany jako 3 punkty za 1 dolara nowych zakupów netto staników. Jeśli w ramach tej samej transakcji zakupiono inne elementy inne niż staniki, nadal będą one zapewniać 1 punkt za każdego dolara.

   W żadnym momencie członek programu Rewards nie może zdobyć więcej niż potrójne punkty za zakup biustonosza – co oznacza, że ​​oprócz tego profitu nie można zastosować bonusowych promocji (tj. Nie można dodawać potrójnych punktów za staniki do potrójnych dni za 6x punkty).

   3️⃣ Wybierz dzień (dni) potrójnych punktów: Wszyscy członkowie programu Angel Rewards są uprawnieni do otrzymania dnia (dni) potrójnych punktów w trakcie roku programu. Co ciekawe, Triple Points Days są wybierane po dokonaniu zakupu przez kupującego. Pamiętaj jednak, że wybór dnia trzech punktów musi nastąpić w ciągu 90 dni od zakupu.

   Liczba dni, w których otrzymujesz punkty potrójne, odpowiada Twojemu poziomowi w momencie wyboru dnia punktów potrójnych:

   • Anioł: 1 dzień punktów potrójnych
   • Anioł VIP: 2 dni z potrójnymi punktamiAngel Forever: 3 dni z potrójnymi punktamiAby wyznaczyć dzień, członkowie nagród muszą zadzwonić pod numer 1.844.3XANGEL (1.844.392.6435). Jeśli nie wybierzesz dnia w tym okresie, nie możesz już zdobyć potrójnych punktów za ten zakup. Twoje punkty zostaną przyznane w ciągu 3-6 tygodni od wybrania Dnia Potrójnych Punktów.

    Warunki tego profitu określają również:

    „Rok programu dla celów trzypunktowych dni opiera się na 12-miesięcznym okresie rozpoczynającym się 1 lutego każdego roku i kończącym się 31 stycznia następnego roku.

    💰 15 $ zniżki na przyszły zakup: Comenity Bank oświadcza, że ​​kupon / certyfikat o wartości 15 $ zostanie dostarczony pocztą wraz z zestawem powitalnym VS Angel Card. Potraktuj to jako rodzaj „premii za rejestrację.

    📓 „Mała książeczka ekskluzywnych korzyści: Oprócz 15 $ kredytu na przyszłe zakupy, twój zestaw powitalny będzie zawierał również „Małą książeczkę ekskluzywnych korzyści, która zawiera kupony o wartości do 65 $ oszczędności.

    📦 Bezpłatna wysyłka w przypadku zakupów obejmujących staniki: to dość oczywiste. Wszystkie zakupy online zawierające kwalifikujący się * stanik kwalifikują się do bezpłatnej standardowej wysyłki dla członków Angel Rewards.

    Aby skorzystać z bezpłatnej wysyłki do zamówienia członkowie muszą użyć kodu promocyjnego JUST4ANGELS przy kasie.

    Gorąca wskazówka: * Istnieje wyjątek (oczywiście): artykuły z wyprzedaży (ceny kończące się na 0,99 USD) i zakupy z innymi ofertami wysyłki lub stanikami nie kwalifikują się.

    🎁 Coroczny prezent urodzinowy: wszyscy członkowie Angel Rewards otrzymują specjalny prezent urodzinowy, o ile ich konto ma dobrą opinię. Zwykle jest to nagroda w wysokości 10 USD za każdy zakup w sklepie.

    Miesiąc kart aniołaDodatkowym atutem niewymienionym powyżej w głównych korzyściach jest „Miesiąc Kart Anioła, który ma miejsce raz w roku. Korzyści w tym miesiącu uznania są dostępne dla wszystkich poziomów statusu.

    W chwili pisania tego artykułu VS robił wszystko, co w jego mocy podczas Miesiąca Kart Anioła (wrzesień 2018), aby zaoferować dodatkowe ekskluzywne korzyści, „oferty, których nie można przegapić, loterie z cotygodniowymi nagrodami, szansę na wygranie biletów na Pokaz mody VS itp.

    Zdjęcie dzięki uprzejmości victoriassecret.com.

    Dodatkowe profity poziomuCzłonkowie ze statusem Angel VIP i Forever Angels otrzymują wszystkie powyższe podstawowe profity. Otrzymują również kilka dodatkowych korzyści jako rodzaj uznania za lojalność.

    🎟 Dostęp do informacji poufnych i zaproszenia na wydarzenia przez cały rok: zarówno VIP, jak i Forever Angels kwalifikują się do tego profitu. Wydarzenia mogą obejmować wyprzedaże specjalne, wczesny dostęp do sprzedaży ogólnej / publicznej, okresy promocji potrójnych punktów itp.

    🛍 Coroczny prezent z podziękowaniem: ten profit ma zastosowanie tylko do Forever Angels. W październiku ubiegłego roku prezent w postaci podziękowania był darmowym 3-częściowym zestawem podróżnym bez konieczności zakupu.

    Prezent z podziękowaniem jest dostępny tylko przez ograniczony czas i zwykle jest dostępny tylko w sklepie, więc aby go zdobyć, musisz udać się do najbliższego sklepu VS w oknie promocyjnym!

    Zdobywanie punktówPodstawyOmówiliśmy powyżej podstawową strategię zdobywania punktów, ale powtórzymy ją tutaj:

    • Posiadacze kart VS zdobywają 1 punkt za każdego 1 dolara wydanego w sklepach VS, sklepach PINK i victoriassecret.com.
    • Potrójne punkty za kwalifikujące się zakupy stanikówPotrójne punkty w wyznaczony Dzień Potrójnych Punktów (lub dni, jeśli jesteś członkiem wyższego poziomu)Możliwe punkty bonusowe podczas specjalnych okresów promocyjnych tylko dla członkówJeśli nie zdobędziesz wystarczającej liczby punktów, aby dodać do 250 USD za nagrodę w wysokości 10 USD w 1 okresie rozliczeniowym, zostaną one przeniesione na następny okres i będą się sumować, aż do osiągnięcia nagrody.

     Należy jednak pamiętać, że punkty lojalnościowe tracą ważność po 12 miesiącach od daty ich zdobycia (lub jeśli Twoje konto jest nieaktywne przez 12 kolejnych miesięcy).

     Ciekawa korzyść za płatności w sklepieOstatnią strategią zarabiania, która może zainteresować poważnych zbieraczy punktów, jest dodatkowa korzyść, którą otrzymasz, jeśli zapłacisz rachunek karty kredytowej w sklepie.

     Niektóre inne strony internetowe informują, że członkowie nagród otrzymują podwójne punkty na swoim saldzie, jeśli spłacą je w sklepie. Jednak nie jest to do końca to, co mówi FAQ online:

     „Posiadacze kart są uprawnieni do zdobycia podwójnych punktów za dowolne nowe zakupy netto, jeśli płatność w sklepie zostanie dokonana w momencie transakcji. Podwójne punkty nie będą przyznawane za zakup biustonoszy i nie można ich łączyć z żadnymi innymi promocjami punktowymi. Tę korzyść można zdobyć tylko raz w miesiącu, maksymalnie do 1000 punktów .

     Zadzwoniliśmy również do obsługi klienta, aby sprawdzić, co mają do powiedzenia co wydawało się nieco sprzeczne z często zadawanymi pytaniami online.

     Przedstawiciel obsługi klienta posiadacza karty Victoria’s Secret Angel zgłosił:

     Jeśli posiadacz karty opłaci rachunek w sklepie, jego aktywność z ostatniego miesiąca jest weryfikowana i przyznawane są podwójne punkty za największą dokonaną transakcję . Potwierdziła, że ​​podwójne punkty nie dotyczą całego salda wyciągu.

     Alternatywnie możesz zapłacić online, ale nie otrzymasz tego bonusu. A jeśli płacisz telefonem, w rzeczywistości jest dodatkowa opłata.

     Konkluzja: nie jesteśmy pewni, które informacje są tutaj poprawne (skłaniamy się ku wydrukowanym w Internecie często zadawanym pytaniom), ale pracownicy przy kasie powinni być w stanie wyjaśnić. Tylko upewnij się, że jesteś gotowy do zakupu, jeśli chcesz uzyskać podwójną liczbę punktów i obowiązują podane zasady.

     Brak punktów w Bath & Body WorksPamiętaj, że chociaż możesz fizycznie użyć swojej karty, zakupy dokonane w Bath & Body Works nie przynoszą punktów – ani Angel Rewards nie mogą zostać odebrane w Bath & Body Works.

     W jaki sposób wydawane są nagrody podstawoweJak wspomnieliśmy powyżej posiadacze kart Angel i VIP otrzymają nagrodę w wysokości 10 $ za każde 250 zdobytych punktów , a Forever Angels otrzymają nagrodę w wysokości 15 $ za każde 250 zdobytych punktów .

     Zasadniczo oznacza to, że każdy punkt Anioła / VIP jest wart 4 centy a każdy punkt Anioła Forever jest wart 6 centów. Patrząc z perspektywy, większość punktów i mil związanych z podróżami ma wartość między 1-2 centami… więc jest to całkiem niezła wartość (chociaż można je wymienić tylko na VS).

     VS stwierdza, że ​​Angel Rewards są wysyłane w ciągu 3-6 tygodni od ich zdobycia. To jedyna rzecz, o której mówi Victoria’s Secret FAQ odnośnie otrzymania nagrody. Więc skorzystałem z „czatu na żywo VS, aby porozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta i zapytać, czy zwykła poczta jest jedynym sposobem, aby ją otrzymać.

     Przedstawiciel oświadczył, że możesz również otrzymywać nagrody pocztą elektroniczną, ale musisz skontaktować się z obsługą klienta, aby poinformować ich, że chcesz je otrzymać w ten sposób.

     Gorąca wskazówka: Niestety, w przeciwieństwie do wielu innych kart kredytowych firmowanych w sklepie, obecnie nie ma możliwości uzyskania dostępu i / lub wykorzystania nagród w aplikacji mobilnej VS.

     Korzystanie z nagródJeśli otrzymasz nagrody pocztą zwykłą, możesz zabrać nagrodę do dowolnego sklepu VS lub PINK, aby ją odebrać. Możesz również wykorzystać go online za pomocą unikalnego kodu znajdującego się na nagrodzie.

     Procedura jest taka sama, jeśli zdecydujesz się otrzymywać nagrody pocztą elektroniczną. Możesz wydrukować certyfikat i użyć go w sklepie lub użyć unikalnego kodu i wartości certyfikatu podczas procesu płatności online.

     VS stwierdza, że ​​dokonując zakupu za pomocą karty nagród wartość zakupu musi być równa lub większa niż wartość Nagrody Anioła . Wszelkie saldo pozostałe po użyciu karty lojalnościowej należy opłacić kartą kredytową VS Angel.

     Na twojej nagrodzie będzie wyraźnie zaznaczona data ważności (90 dni od wydania), więc nie mów, że Cię nie ostrzegaliśmy – drzemiesz, przegrywasz!

     Zarządzanie swoimi nagrodamiAby zobaczyć status nagród, członkowie mogą zalogować się na swoje konto za pośrednictwem platformy internetowej. Dodatkowo mogą dzwonić pod numer (800) 695-9478 lub (800) 695-1788 (TDD / TTY) od poniedziałku do soboty w godzinach 8: 00-21: 00 czasu wschodniego.

     Jak wspomnieliśmy wcześniej, obecnie nie ma możliwości przeglądania / drukowania rzeczywistych nagród bezpośrednio z platformy zarządzania kartami.

     Opłaty i wady karty kredytowej VS

     Wszystkie karty kredytowe mają swoje zalety i wady. A więc jeśli chodzi o opłaty, jak karta VS się trzęsie?

     Karta Anioł Wiktorii Roczna opłata 0 USD Kup APR 27,24% zmienna Minimalne odsetki 1 $ Opłata za opóźnienie Do 39 USD Zwrot opłaty za płatność Do 25 USD Od razu zauważysz, że nie ma opłaty rocznej za tę kartę. Jest to zawsze ważny punkt sprzedaży dla tych kart, które są uważane za „karty kredytowe bez rocznej opłaty – ale mają nadzieję, że nie zajrzysz zbytnio do wszystkich innych powiązanych opłat i kar.

     Na przykład, na pewno mają nadzieję, że zignorujesz wysokie RRSO związane z tą kartą. Przy 27,24% z pewnością będziesz żałować posiadania jakiegokolwiek salda ze względu na odsetki, które będziesz winien. Zostaniesz zadokowany również w przypadku spóźnionej płatności lub zwrotu płatności.

     Jak więc uniknąć tych opłat i kar? Bądź odpowiedzialnym posiadaczem karty.

     Bycie odpowiedzialnym posiadaczem karty wiąże się z ubieganiem się o kartę kredytową tylko wtedy, gdy możesz ściśle przestrzegać następujących zasad:

     • Dokonuj płatności na wyciągu co miesiąc
     • Zawsze dokonuj płatności na czasSpłacaj w całości saldo każdego wyciągu (lub zapłać tyle, ile możesz)Oczywiście jednym z powodów, dla których wiele osób wykupuje karty kredytowe, są specjalne opcje finansowania, ponieważ nie mogą zapłacić z góry za większe zakupy. Ale to jest karta kredytowa Victoria’s Secret, o której tutaj mówimy. Karta nie oferuje nawet specjalnego finansowania i bądźmy szczerzy – nikt nie musi zadłużać się bielizną wartą setki dolarów.

      Dodatkowe wadyJak wspomnieliśmy krótko wcześniej, inne wady tej karty zależą od tego, jak bardzo jesteś zagorzałym klientem VS. Jeśli kochasz ten sklep i czujesz, że twoje pieniądze są tam dobrze wydane, nie będziesz miał większego problemu z tym, że możesz wykorzystać tę kartę tylko w Victoria’s Secret (i tylko tam odebrać swoje nagrody).

      Jednak ta karta nie jest dla Ciebie, jeśli:

      • Chcesz otrzymać zwrot gotówki
      • Chcesz zdobyć nagrody za podróżeChcesz zdobywać punkty (i często dodatkowe punkty!) W kategoriach codziennych wydatków, takich jak artykuły spożywcze, benzyna i jedzeniePotrzebujesz karty, której możesz używać praktycznie wszędzieDużo podróżujesz i potrzebujesz karty, z której możesz korzystać za granicą, bez opłat za transakcje zagraniczneChcesz kartę z 0% APRMożesz dowiedzieć się więcej o innych konkretnych kartach, które mogą ci pomóc w następnej sekcji.

       Alternatywne nagrody karty kredytowe (zalecane)

       Jak wspomniano powyżej, jest to bardzo satysfakcjonująca karta, jeśli z przyjemnością używasz tych nagród wyłącznie w Victoria’s Secret.

       Jednakże jeśli chcesz zarobić cash-back zamiast i mają swobodę korzystania z tej gotówki nigdzie , a następnie rozważyć jedną z poniższych kart do wykorzystania na zakupy w VS (i w każdym innym sklepie, o to chodzi).

       Jeśli jesteś podróżnikiem (lub chcesz podróżować więcej), rozważ kartę Chase Sapphire Preferred®, która jest doskonałą kartą nagród w podróżach.

       Bonus jest warta 625 $ , gdy wykupione kosztów podróży (loty, hotele, itp) przez Chase’a portalu podróży.

       Dzięki tej karcie otrzymasz 1 punkt / 1 dolar wydany w sklepach Victoria’s Secret i gdziekolwiek indziej – a także 2 punkty / 1 dolar wydany na WSZYSTKIE zakupy w restauracjach i podróżach.

       Punkty zdobyte za pomocą tej karty nazywane są „Chase Ultimate Rewards i są bardzo cenne.

       Ubieganie się o Tajną Kartę Wiktorii

       Osoby fizyczne mogą ubiegać się o kartę Victoria’s Secret Angel online na vsangelcard.com.

       Zdjęcie dzięki uprzejmości comenity.net.

       Kupujący mogą również złożyć wniosek przy kasie w dowolnym sklepie Victoria’s Secret lub PINK. Jeśli robiłeś zakupy w VS w przeszłości, prawdopodobnie słyszałeś już tę propozycję sprzedaży!

       Ani VS, ani Comenity Bank oficjalnie nie określają minimalnej oceny kredytowej potrzebnej do zatwierdzenia karty. Mając to na uwadze, większość witryn z recenzjami kart kredytowych wspomina, że ​​kandydaci zostaną prawdopodobnie zatwierdzeni z wynikiem „uczciwym lub lepszym.

       Pamiętaj, że statusy aniołów nie są różnymi kartami kredytowymi, ale po prostu poziomami programów nagradzania w ramach tej samej karty kredytowej.

       Logowanie i zarządzanie kontem online

       Posiadacze kart kredytowych Victoria’s Secret mogą korzystać z platformy pod wspólną marką Comenity Bank do zarządzania swoim kontem.

       Zdjęcie dzięki uprzejmości comenity.net.

       Jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze w celu uzyskania dostępu online, musisz to zrobić, zanim będziesz mógł zalogować się na konto.

       Gdy użytkownik zarejestrował się i / lub zalogował, może wykonywać następujące zadania online:

       • Wyświetl aktywność na koncie
       • Przeglądaj i pobieraj wyciągiDokonuj płatnościZaktualizuj dane osoboweI więcej…Uwaga: chociaż VS ma aplikację mobilną, nie możesz za jej pośrednictwem zarządzać swoim kontem karty kredytowej, co jest trochę kłopotliwe w porównaniu z innymi popularnymi aplikacjami sklepowymi.

        Dodatkowa uwaga na temat kuponów i sprzedaży Victoria’s Secret

        Victoria’s Secret jest dość hojna z kuponami i wyprzedażami. Czy to dlatego, że ich produkty mogą być na początku nieco zawyżone? Nie powinniśmy tego mówić…

        Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem karty Anioł, czy nie, nadal istnieje wiele możliwości oszczędzania.

        Sprzedaż półroczna i inneVictoria’s Secret organizuje półroczną wyprzedaż dwa razy w roku – zwykle tuż po Bożym Narodzeniu i tuż przed 4 lipca. Prowadzą również szereg innych drobnych wyprzedaży przez cały rok, które warto rozważyć.

        Sekretne nagrodyOpierając się na moim osobistym doświadczeniu, mogę definitywnie powiedzieć – NIE PRZECENUJ wartości tych tajnych kart z nagrodami!

        Twój naprawdę otrzymał tajną kartę z nagrodami wraz z zakupem online pary spodni do jogi. Kiedy poszedłem wykorzystać tę tajną kartę nagród przy zakupie stroju kąpielowego (kiedy VS nadal sprzedawał stroje kąpielowe), wpisałem kod przy kasie i byłem zdumiony, gdy strona powiedziała mi, że zostało mi 465 $ do wydania na moją kartę Secret Rewards.

        TO BYŁA karta za 500 $! Natychmiast zrezygnowałem z pomysłu na kostium kąpielowy i udałem się prosto do sklepu, aby zarobić na jeszcze tonę produktów… czy możesz powiedzieć szaleństwo zakupów. Ogłosili nawet przez system nagłośnieniowy, że „w sklepie jest szczęśliwy zwycięzca Tajnych Nagród za 500 $ i wszyscy bili brawa. To było całkiem epickie!

        Jak więc działają te nagrody? Zazwyczaj Victoria’s Secret wybiera 1 miesiąc w roku, w którym możesz zdobyć te tajne karty z nagrodami o wartości 10, 50, 100 lub 500 USD. Reklamują, że można je zarobić na zakupie, ale technicznie rzecz biorąc, jest to umowa bez konieczności zakupu. (Zajrzyj do The Krazy Coupon Lady, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać tę okazję).

        Zapisz się do mailingówZapisanie się na e-maile może dać ci dodatkowe kupony i gratisy w twojej skrzynce odbiorczej, a zapisanie się na oferty poczty ślimakowej może również przynieść ci korzyści, jeśli wolisz staroświecki sposób.

        Zwykle dostaniesz kilka kuponów miesięcznie, na przykład 10 USD zniżki na konkretny zakup i / lub darmowe majtki (historycznie nie musiałeś nawet kupować, aby z nich skorzystać – te oferty pocztowe są dostępne od całkiem dawna długi czas).

        Skorzystaj z gratunkówPonadto VS często oferuje „gratisy przy niektórych zakupach. Od torebek po opaski na głowę, plecaki, kosmetyczki, etui na telefony i nie tylko… możesz skorzystać z tych gratisów, dokonując zakupu, który dodaje punkty do Twojego konta nagród.

        Skorzystaj z najnowszej technologiiPobranie aplikacji mobilnej (iPhone, Android) umożliwia śledzenie aktualnych ofert i sprzedaży, a także daje dostęp do ekskluzywnych ofert tylko w aplikacji.

        Końcowe przemyślenia

        Karta kredytowa Victoria’s Secret jest dość popularna i przydatna jako karta firmowa sklepu. Większość posiadaczy kart jest bardzo zadowolona z programu nagród i możliwości oszczędzania.

        Pamiętaj jednak, że możesz używać tej karty tylko w VS, sklepach PINK i Bath & Body Works. A punkty, które zdobywasz, nie są elastyczne – można je wykorzystać tylko na zakupy w Victoria’s Secret lub PINK.

        Dodatkowo na karcie jest wysoka RRSO zakupu. Bądź więc odpowiedzialnym posiadaczem karty i spłacaj to saldo w całości co miesiąc, aby uniknąć absurdalnych kar i opłat.

        Jeśli szukasz elastycznej karty z nagrodami, takiej, która zapewnia bonusy w kategoriach codziennych wydatków lub takiej, która zapewnia korzyści podróżne, to nie jest karta dla Ciebie.

        Jeśli jednak masz już jedną z tych kart w portfelu i naprawdę lubisz robić zakupy w Victoria’s Secret, może to nie być zły dodatek do Twojego arsenału!

        Wyróżnione źródło obrazu: JHVEPhoto / Shutterstock.com

        Często Zadawane Pytania

        Jak działa karta kredytowa Victoria’s Secret?

        Ogólnie rzecz biorąc, posiadacze kart otrzymują 1 punkt za każdego dolara wydanego w Victoria’s Secret. Gdy zdobędziesz 250 punktów, zostanie przyznana nagroda w wysokości 10 $, jeśli jesteś aniołem lub członkiem VIP Angel. Jeśli jesteś członkiem Forever Angel, otrzymasz nagrodę w wysokości 15 $.

        Angel, VIP Angel i Forever Angel to poziomy w programie nagród VS, które są osiągane po osiągnięciu określonych progów wydatków w oparciu o 12-miesięczny okres. Anioł to poziom podstawowy. Aby zostać Aniołem VIP, musisz zdobyć co najmniej 500 punktów (wydać 500 USD +), a aby zostać Aniołem Wiecznym, musisz zdobyć co najmniej 1000 punktów (wydać 1000 USD).

        Dodatkowe korzyści i korzyści, takie jak potrójne punkty za staniki, dni bonusowe, bezpłatna wysyłka oraz ekskluzywne oferty i oszczędności również stanowią część zostania posiadaczem karty Angel.

        Kto wydaje kartę kredytową Victoria’s Secret?Karta kredytowa Victoria’s Secret jest wydawana przez Comenity Bank.

        Czy karta kredytowa Victoria’s Secret ma roczną opłatę?Nie, karta kredytowa Victoria’s Secret nie podlega opłacie rocznej.

        Jednak rozważając kartę kredytową, należy wziąć pod uwagę wszystkie opłaty i kary. W przypadku karty VS ważnym czynnikiem jest wysoka RRSO zakupu wynosząca 26,74% zmiennej. Może to oznaczać duże opłaty, jeśli masz saldo na tej karcie.

        Czy łatwo jest dostać kartę kredytową Victoria’s Secret?Chociaż ani Victoria’s Secret, ani Comenity Bank oficjalnie nie ujawniają minimalnej oceny kredytowej potrzebnej do zatwierdzenia tej karty, większość witryn z recenzjami stwierdza, że ​​kandydaci powinni uzyskać „uczciwy lub lepszy wynik.

        Chociaż nie jest to ustalone w kamieniu, dobrze wiadomo, że karta kredytowa Victoria’s Secret jest stosunkowo łatwa do zdobycia.

        Czy mogę używać mojej karty Victoria’s Secret Angel w innych sklepach?Z karty kredytowej Victoria’s Secret można korzystać tylko w sklepach Victoria’s Secret, PINK, victoriassecret.com i Bath & Body Works.

        Pamiętaj, że nie otrzymasz punktów za zakupy Bath & Body Works ani nie możesz tam odebrać nagród VS.

        Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

        Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszać witrynę.

        Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

        Mynaprawdęto doceniam!

        – Alex i Erin

        Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

        O Erin Miller Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca bankowy nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

        4 komentarze

        Jeśli otrzymałem wiadomość „dziękuję za Twój e-mail lojalnościowy od Victoria’s Secret, czy to oznacza, że ​​ktoś miał coś na moje nazwisko lub dokonał zakupu na moje nazwisko?

        Cześć Kirstie! Czy to możliwe, że podałeś im swój adres e-mail podczas płatności w przypadku wcześniejszego zakupu? Możesz być członkiem ich programu lojalnościowego i nie zdawać sobie z tego sprawy. Ponadto, jeśli odwiedziłeś witrynę VS, prosi o podanie adresu e-mail z góry. Wątpliwe jest, aby ktoś dokonał zakupu na Twoje nazwisko, ale w razie wątpliwości możesz się z nim skontaktować. https://www.victoriassecret.com/?cm_mmc=SEM-_-GOOGLE-_-VSD_Brand+-+General+-+BMM-_-VS+-+BMM&&gclid=CjwKCAiA0O7fBRASEiwAYI9QAgVB2VL0cEnnqAbgrz2R1Rc-o0BjNH356TEhgKGDgSCTvM7MgAS1zxoC24EQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

        Chciałem tylko powiedzieć, jak bardzo jestem rozczarowany Victorią Secret. Kupuję przedmioty w Victoria Secret od ponad 20 lat i jestem posiadaczem karty Victoria Secret od ponad 10 lat. Przez lata wydałem tysiące dolarów i zawsze płaciłem rachunki na czas. Dzisiaj, 22.06, otrzymałem list w wiadomości e-mail z informacją, że sprawdzili moje konto i usunęli z programu nagród, mimo że jestem aniołem na zawsze. Zadzwoniłem do banku Comenity i nie mogli podać powodu całkowitego usunięcia mnie z programu nagród. Nie przypominam sobie, żebym go w jakikolwiek sposób nadużył i nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia. Uważam, że to bardzo surowa i niesprawiedliwa decyzja dla bardzo lojalnego klienta. Jestem bardzo zniechęcony Victorią Secret. Nigdy więcej ich nie polecę.Wiele mówi o tym, jak traktują swoich lojalnych klientów. Zastanów się nad zakupami z nimi i korzystaniem z Comenity Bank.

        Od początku roku otrzymałem wiele nagród aniołów bez żadnej wartości. Musiałem się z nimi skontaktować i poprosić o ponowne wystawienie ich tylko po to, aby otrzymać nowe karty bez wartości. Te nagrody aniołów były warte 105 $, 60 $ i 60 $, więc nie były to małe nagrody w wysokości 15 $. Otrzymane przeze mnie karty z nagrodami o wartości 30 dolarów lub mniejszej faktycznie zadziałały. To bardzo rozczarowujące, gdy mam kilka kart kredytowych, które dają 2% zwrotu i mogłem z nich skorzystać i faktycznie coś zarobić. Tylko ostrzeżenie, że te karty nagród o wyższej wartości najczęściej NIE DZIAŁAJĄ.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy